Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Éreztétek magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Srácok! Éreztétek magatokat felszabadultabbnak, magabiztosabbnak miután elvesztettétek a szüzességeteket, de nem szerelemből, hanem prostival vagy egyéjszakás kalandban?

Figyelt kérdés

Már nem tudok várni megőrülök, az hogy szűz vagyok a viselkedésemre is kihat, gyakran feszült vagyok, gondolkodom hogy elmegyek egy prostihoz.

18F


2018. szept. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyéjszakás kalandal veszitettem el es nem voltam utana magabiztosabb. Meg is bántam már mert sokkal jobb lett volna olyannal el vesziteni akivel egyutt vagyok es akit szeretek

17f

2018. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakáss kalandal vesztettem el, de nem bántam akkor. Most sem bánom, de máshogy csinálnám ha arra kerülne a sor. Egy elég szar időszakom végén volt, tehát több külömböző tényező is hatott, de jobban éreztem magam utánna. És igen, magabiztosabbnak is.
2018. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kapcsolatban veszítettem el és bánom:D

Amúgy egyszer mikor az egész világra haragudtam mentem prostihoz. Sok minden volt bennem, de leginkább dac, hogy én ezt is megtehetem. Ilyen miért ne, úgy sincs már értelme semminek alapon. Nem voltam felszabadult utána. Inkább ilyen sírva röhögés volt bennem:D

Én nem mondom azt, hogy ne menj, de azt se hogy ne menj. Én nem te vagyok, szóval én nem tudhatom te hogy élnéd meg. Nekem szar lenne azt tudom

2018. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem. Inkább csalódás volt.
2018. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

19 évesen voltam prostinál, de utána az első lány akivel rendesen vonzalom alapján együtt voltam 20 évesen, az egy pár hetes szexkapcsolat volt, ahol a végén ő dobott engem.


Utána/azóta voltak már barátnőim, kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolataim. Nem sajnálom, hogy az volt, ami, mert nem a mesében élünk és nem jut mindenkinek akkor és ott szerelem, amikor szeretné.


Igen, rengeteg terhet lett le a vállamról már csak az is, amikor a prostinál voltam. Felszabadultság, némi magabiztosság, abszolút.

-Láttam puncit: pipa

-Szoptak/nyaltam: pipa

-Dugtam puncit: pipa

Ezek nagyon frusztrálják a legtöbb srácot, ha még nem voltak soha az életben és teljesen jogosan tapasztalatlannak érzi magát ilyenkor sok ember.


Menj csak el. De olyanhoz, aki lakásos és a neten jó értékeléseket találsz róla, hogy normálisan viselkedik. Én egy 35 éves prostihoz mentem, aki kegyetlenül kedves és aranyos volt velem, miután telefonba mondtam, hogy szűz vagyok. Nyilván tudtam hogy csak prosti, de kellett, hogy egy normálissal legyen az első.

2018. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!