Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor megvan nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor megvan nektek akkor mennyire kívánjátok az erotikát?

Figyelt kérdés
Szeretitek ilyenkor is a szexet vagy ilyenkor csak szopás és anál jöhet szóba?

2018. szept. 5. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Hmm...általában akkor sokkal jobban akarom

Ilyenkor is simán mehet a szex

2018. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anál soha nem jöhet szóba.

Ha meg kívánom a szexet, akkor mit érnék el egy szopással? Nem tudom más hogy van vele, de engem egy farok a számban nem elégít ki.

Olyankor inkább masztizom. Mert a hormonok miatt elég magas a libidóm mensi alatt.

2018. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
#2 Ne bántsd, még sosem látott nőt közelről!;)
2018. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon. Akkor vannak a legvadabb dugások, a legnagyobb orgazmusaim. A páromat nem zavarja. Engem kicsit amikor az ágyneműt mosom.
2018. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kívánom a legjobban
2018. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Azokon a napokon kívánom a legjobban. Szoktunk akkor is szexelni, anál akkor sem és máskor sem jöhet szóba. 25/N
2018. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kívánom olyankor, főként az első pár napban amikor a legmagasabb az ösztrogén szintem.

Orállal és anállal nem tudnék kielégülni.

2018. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire. Anál semmikor nem jöhet szóba. A legtöbb nő a ciklus közepén (két menzesz között középidőben) kívánja a legjobban a szexet. Ennek biológiai oka van, mert akkor vagyunk a legtermékenyebbek. Menzesz alatt, főleg első két napon görcsölök, akkor esélytelen a szex.
2018. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor és a menzesz első napjaiban kívánom a legjobban a szexet. Menzeszkor tampont használok, behatolás olyankor nincs, csikló orgazmussal megyek el. Anál mindig kizárt.
2018. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miután megjött 2 nappal akkor nagyon kívános vagyok de a barátomat szerencsére nem zavarja.
2018. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!