Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol a határ a sima bók és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a sima bók és a flört között? Miért értett félre az anyósom?

Figyelt kérdés
Anyósomnak gyönyörű nagy, kerek mellei vannak még most is (túl van ötvenen). A múlt hétvégén mondtam neki: - Kár, hogy a lányod nem a te felsőtestedet örökölte. - Ő erre azt felelte: - Ne flörtölj velem, ez nekem kínos. - Én védekeztem: - Csak bókolni akartam neked, mert csodálom a melleidet. Még mindig szépek. És annyira nagyok! - Ő ennyit mondott erre: - A bókot köszönöm, de szerintem itt zárjuk le ezt a témát. Nem kívánok többet erről hallani. - Most ő flörtnek vette a bókomat? Ennyire félreértett?

2018. szept. 7. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt bedobtad a csajod anyjának csak úgy, akkor szerintem neked hiába magyarázunk bármit.....
2018. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elej még lehet bók. A magyarázkodás része, már nem.

De sok nő, akinek nagy mellei vannak (de mások is) nem szeretik, ha erről beszélnek. Gondolom egész életebn a mellével voltak elfoglalva. Így neki nem egy bók volt

2018. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom neked.


Kár hogy a lányodnak nincsenek akkora csöcsei mint neked. Imádnám. Odavagyok a nagy csöcsökért.

Mindig lesem a nagy csöcseid, a nagy csöcsök a gyengém.


Kb ezt mondtad neki.

2018. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó hüjevagy!

Ilyen szexuális lyeleggű bókokat mondani egy anyósnak?

Nem tudom mit vártál.

Örülj hogy nem dobott ki azonnal

2018. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bók:

- Angyali arcod van

- Gyönyörűek a szemeid

- Tetszik a ruhád

- Jól nézel ki

Flört:

- Jó nagy csöcseid vannak...

2018. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szexuális tartalmú, az már flört, nem bók. A "De szép a csecsed" mondat akkor sem bók, ha máshogy fogalmazod meg.
2018. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg úgy gondoltad, hogy anyósodnak az a megfelelő bók, ha a melleit dícséred? Nem tudom, sírjak vagy nevessek...
2018. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb dícsérd meg a popsiját is meg a punciját. Valahogy így: Hú de formás feszes popsid van, biztos a puncid is nagyon finom.

Végül is ... had szokja a bókot. Ez még nem flört.

2018. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de ez így ebben a formában bizony sok volt. Nagyon korrektül rendezte anyósod is a témát, nagyobb hiszti is lehetett volna belőle.
2018. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!