Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok mi az általáno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi az általános határ az között, h csak szimpi nektek egy csaj, meg hogy akartok is tőle valamit?

Figyelt kérdés
meg miből tudható,h csak szexre hajt vagy kapcsolatot is szeretne akár?

2015. máj. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az akarok tőle valamit alapja általában az, hogy van egy kölcsönös érdeklődés. Ezeregy nő van aki szimpi meg bejön, nem akarok tőle többet, mert nem vevő rá.

Persze akarni sokmindent lehet, tök felesleges olyan nőnek udvarolni aki nem fogja viszonozni. Ha egy-két diszkrét próbálkozás után se akar semmit, akkor hagyom.


Nagyon egyszerű, aki kapcsolatot akar, az a szememet nézi és nem a mellemet, valamint nem akar beterelni a vécébe dugni.

2015. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általános határ? Ezt nem értem.. Ha csam szexre kéne, akkor egyből mondom azt. Ha kapcsolat akkor nyilván nem a szex az első hanem a megismerés, barátkozás stb és később a szex.. A szimpis dologra talán az a válasz, hogy ha akarok valamit akkor folyton bókolok neki, teszek utalásokat.. És az egy leszbinek le fog esni! :)
2015. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bókolás már csak hab a tortán. a szemezés, az érdeklődés az első.
2015. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak szamitasba vettem azt is, ha pl egy facebookon, v neten megismert lanyrol beszelunk..;) ott nem tudsz szemezni:D de amugy igen, multkor egy koncert utan egy lany beszelgetett az egyik baratnojevel, itta a sort es kozbe folyton ramnezett.. meg ugy vegignezett rajtam... odajott hozzam 10 perc szemezes utan.. van neki baratnoje mint utolag kiderult, csak bejottem neki es d.gni akart.. szoval a szemezes se mindig a legjobb..
2015. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!