Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nős pasik is flörtölnek? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős pasik is flörtölnek? Ha akad olyan aki igen, akkor mi az a határ ameddig elmentek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

igen

egyénfüggő

Te mit akarsz? :)

2017. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig meg nem kapják amit akarnak, vagy amíg a naiv lányka alájuk nem fekszik.
2017. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e kapcsolata a kiszemeltemnek, nem örülnék, ha kiderülne, hogy van otthon vagy 6 felesége meg 18 gyereke.
2017. febr. 3. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:

haajaj, karikagyűrűt sem hordanak és szemrebbenés nélkül hazudnak, hogy nincs feleségük. Gondolom hazug ember addig hazudik, míg el nem éri a célját, nehogy szóba állj egy ilyennel.

Azt nem értem aki nem hordja a karikagyűrűjét, mit szól a felesége?

2017. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez sajnos nem úgy működik, hogy van egy törvénybe írt szabály, hogy nős férfiként, a szemezés, apró bókok megengedettek, de az érintés, és a nyílt udvarlás már büntetendő.


Mindenki a saját erkölcsi normája szerint él, ezen sokszor a házasság ténye sem változtat. Láttunk már olyant, hogy egy férj csalta agyba főbe a feleséget... és szerintem még érni is fogunk ilyent.


Amit tehetsz, hogy gyűjtöd az infókat. Nemcsak tőle, hanem a kollégáktól, közös ismerősöktől, környezettől. Ha már biztos, hogy nincs nej, akkor beadhatod a derekad. Csak a saját dolgaidért tudsz felelősséget vállalni. Más meg úgy trükközik, hogy neki jó legyen. De ha okosabb, ravaszabb vagy, akkor nem tud olyan könnyen átejteni.

2017. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem értem aki nem hordja a karikagyűrűjét, mit szól a felesége?"


Nagyon sok férfi nem hord gyűrűt, akár munka miatt (veszélyes lenne), vagy mert nem szeret ékszert viselni. Semmit nem jelent önmagában, hogy hordja-e vagy sem.


Kérdező: tapasztalataim szerint a nős pasik túlnyomó része flörtöl picit a környezetében lévő nőkkel és nincs vele semmilyen hátsó szándékuk. A többségnek legalábbis nincs. A maradék alkalmi szexet szívesen bevállalna.

2017. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Sose hordtam se gyűrűt, se más ékszert. Nem bírom elviselni. Még órát se a csuklómon.


Flörtbe a széptevés esetleg kétértelmű, sikamlós megjegyzések beleférnek.

2017. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen megtudhatod, hogy van-e otthon asszony.

Fel hív este? Te akármikor felhívhatod? Találkoztok esténként, hétvégekéken? Ha nem, akkor valószínű, hogy nem független.

2017. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor sem flörtöltem mikor még házas voltam , meg most sem hogy elváltam.


De a férfiak többsége igen flörtöl. Sőtt tovább is elmegy , ismerettségi körömben kb 50-50% az arány aki megcsalja a párját.

Én elítélem , de mindenki döntse el mi a jó neki...

2017. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez nem attól függ, hogy nős vagy nem az illető. Mint ahogy a nőknél sem kizáró ok a házasság. A végső határ...? Hmmm... Talán a megfelelő fogamzásgátlást mondanám...
2017. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!