Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud mélytorkozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud mélytorkozni, én pedig nem szeretném leélni úgy az életem, hogy nem próbáltam ki. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mindenki válasza érdekel, fiu, lány. Nem szeretném leváltani ez miatt, én szeretném őt elvenni, vele élni. Viszont hiányzik nekem, hogy legalább 1x ne próbáljam ki. Elmenni egyszer prostihoz ez miatt megcsalásnak számít? 28F

2018. szept. 9. 10:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Egy párkapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, a te eseted is ilyen. Nem hiszem, hogy egy mély torok megérne egy megcsalást. Nem egy hűű de nagy dologról van itt szó, ami nélkül ne lehetne teljes életed.
2018. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2%

Én megbeszélném vele hogy ezt ki szeretném próbálni valakivel, és elmennék prostihoz 1 vagy esetleg 2-3 alkalommal ha nagyon bejön, és ennyi.

Nyilván úgy beszélnénk meg, hogy csak szopás és semmi több. Számomra egyáltalán nem megcsalás.

Ha meg ezt sem lenne képes elfogadni, akkor szakítanék vele.

2018. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Még szép h megcsalásnak számít!!!

Gondolj bele

1x elmenne egy pasihoz hogy nyalha ki rendesen és okozzon neki G-pontos orgazmust mert Tőled nem kapja meg az Neked megcsalásnak számítana?!

És ha egyszer megkapod vagy Ő megkapja szerinted nem akarjátok majd többször is??

2018. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%

Vagy kiépezed rendesen a barátnődet, vagy menj el egy prostihoz aki ezt tényleg tudja.


Ha egyiket sem teszed, egy idő után meg fogod gyűlölni a bnődet, mert mindig azt fogja eszedbe juttatni, hogy ő az aki megfoszt teged valami fontostól.


Ezt a megcsalás dolgot pedig nem kell túllelkizni.

2018. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3%

Akkor ezt most igy mondd el a csajnak. Ha szeret, akkor igyekezni fog megoldást találni. Márpedig itt a megoldásnak ALAPJA, hogy valaki a tornára vegyen.

Lehet h megpróbálja. Lehet, hogy áthivja valamelyik barinőjét. Lehet, hogy szakít veled. Vállald!

2018. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Akarom mondani TORKÁRA vegyen. Szar telefon...

Prostihoz NE MENJ. Megcsalás, és megbetegitheted a párodat is. Leggusztustalanabb dolog amit tenni tudsz, a prosti

2018. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
Nem is akarja csinálni egyáltalán, vagy csak nem megy neki, de azért hajlandó lenne gyakorolni?
2018. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Tanitsd meg rá

És ne menj prostihoz

2018. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez tanulható dolog. Van valami különösebb oka hogy nem akarja?
2018. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi valaszokat, régebben gyakorolt banánon, mert őt is zavarta, hogy nem tud. Viszont valahogy nem lett meg az áütő siker. Lehet hamar feladta :) igazatok van, a prosti téma nem lenne annyira jó ötlet, előbb vele kell megbeszélnem, hogy próbálkozzon tovább.
2018. szept. 9. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!