Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud mélytorkozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud mélytorkozni, én pedig nem szeretném leélni úgy az életem, hogy nem próbáltam ki. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mindenki válasza érdekel, fiu, lány. Nem szeretném leváltani ez miatt, én szeretném őt elvenni, vele élni. Viszont hiányzik nekem, hogy legalább 1x ne próbáljam ki. Elmenni egyszer prostihoz ez miatt megcsalásnak számít? 28F

2018. szept. 9. 10:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Imádom, amikor valaki leírja, hogy ez nem lehet gond, mert tanulható. S mi van, ha a nő nem akar öklendezve, hányingertől szenvedve "tanulni" akár hónapokon át? De mi lenne, ha a pasi segítene megtanulni neki, szerencsére torokban nincs nagy különbség, próbáljon meg ő fokozatosan lemélytorkozni egy a farkához hasonló tárgyat, s ha jól megy, tanítsa meg a technikát a lánynak. Én nem csodálom, hogy a mai fiatal lányoknak egyre inkább kényszer lesz a szex, mert már ők is érzik, hogy ilyen elvárásokat támasztanak feléjük, s ha nem megy, még a pasi akarja megcsalni őket...nonszensz.
2018. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolnia kell ennyi, neked sem ment elsőre az írás, vagy biciklizés, adj neki időt már ha ő is akarja, ha meg nem akarja akkor fogadd el.
2018. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%
Háát! Ha egyszer megkapod, és olyan lesz mint amit én átéltem, életed végéig azt fogod akarni! De a lányoknak ebben nem sok élvezetük van, így aki szereti az egyenértékű a gyémánttal! Ha jól tudsz nyalni, hátha megkapod majd tőle is!
2018. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%
Hű ha mélytorok nélkül nem tudsz élni :DDDD de kellemetlen. Kezeltesd magad komolyan. Ezt férfiként mondom, hogy a pöc$ömbe nem bírod megállni???
2018. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy férfiismerősöm prostinál próbálta, többnél is. Volt, akinél fájt neki, volt akivel igazán kellemes érzés volt, de nem egy olyan dolog számára, ami nélkül ne tudna élni. Ahogy ő fogalmazott, neki az jön be, ha a nőn látja, hogy élvezettel és teljes beleéléssel, szenvedéllyel szopik (nyilván itt most nem a prostikra célzott, hanem a magánéletbeli partnereire).
2018. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, nekem 3 évembe telt, mire normálisan megtanultam és most se megy mindig... Tényleg nem nagy élmény, ha rosszul vesz az ember közben levegőt (mert egyszerre a kettő nem megy és öklendezés lesz a vége), de engem mindig felizgat, amikor az általában szex közben néma barátom elhaló hangon könyörgőn nyöszörög :D

Szóval tényleg tanulható, sok türelemmel. A banán meg szörnyű.

2018. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Irigyellek, hogy a mélytorok hiánya a legnagyobb gondod az életben...

26F

2018. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképpen ne vedd el őt, mert nyilvánvaló, hogy nem szereted.
2018. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyet, hogy nem tudok élni nélküle, se olyat, hogy ez a legnagyobb gondom az életemben. Csak annyit, hogy szeretném kipróbálni egyszer az életben. Akik ezt megértették, és hasznos tanácsokkal szolgáltak azoknak köszi ^_^
2018. szept. 9. 14:49
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem ez a legnagyobb gondod, miért éri meg neked még a félrekúrást is?
2018. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!