Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kollégiumban szoktatok masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hiányzik, de egyelőre még nem tudom, hogy hogyan oldjam meg. A fürdőben vagy wc-ben nem megy. Van, hogy a szobatársam órán van napközben és egyedül vagyok, de olyankor is van egy ilyen "csak meg ne lássanak" érzésem.
2018. szept. 9. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Amúgy hogyhogy nem megy a fürdőben?
2018. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, lány. Nekem ott nincsen hozzá hanglatom. Közös fürdők vannak, de persze, valamikor csak egyedül van az ember. Kényelmetlen, kicsi, szűkös és nem is túl tiszta, higiénikus.
2018. szept. 9. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Közel 10 éve vagyok koleszol, el fog múlni ez az érzés és menni fog utána. Viszont egyszerűbb lesz ha szerzel barátot vagy barátnőt.
2018. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyire vagy jóban a lakótársa(i)ddal? Ha belegondolsz, biztos nekik is szükségük van rá...ha tudtok ilyesmiről beszèlni, hátha találtok valami megoldást, vagy legalább tudnak adni valami tippet :)
2018. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináld a szobatársaddal akkor.

Vagy beszéljétek meg, neki is vannak szexuális igényei, ha jó fej akkor meg fogja érteni. Megmondod neki hogy mit szeretnél csinálni, addig ő menjen el valahova vagy nézzen filmet stb. csak ne figyeljen rád. Vagy menjen el a haverjaival egy órára, ilyenek. És akkor egyedül tudsz lenni.

Vagy lefekvés után este is csinálhatod, ha a szobatársad nem zavarja. Olyankor már nem is nagyon nyithat rád senki.

2018. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél zoknit a kilincsre. Akkor tudni fogják hogy maszturbálsz, és nem fognak zavarni. Mi mindig így csináltuk.
2018. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Éjszaka a takaró alatt lerendezheted magad.
2018. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

igen szoktam


zuhany alatt szokta vagy éjjel a takaró alatt vagy amikor egyedül vagyok de ezutóbbi elég ritka

2018. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam bírni, amíg koliban vagyok. De volt már, hogy akkor csináltam, amikor nem volt bent senki. Gyorsan, ruhán keresztül, és igen, benyithattak volna. Sajnos ez ilyen.
2018. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még nem ismerem a szobatársam, totál idegenek vagyunk egymásnak. Két hete költöztünk be. A jelenlétében biztos, hogy nem fogok csinálni semmit... nekem sem tetszene fordított esetben. "Titokban" sem igazán lehet tartani, mert egymás mellett van az ágyunk egy pici szobában, szóval az is hallatszik, ha csak egy nagyobb levegőt veszel vagy megvakarod a nyakad. Más szakon tanulunk, szóval teljesen más az órarendünk és sokszor vagyok egyedül, de még olyankor is nagyon furcsa.
2018. szept. 9. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!