Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kollégiumban szoktatok masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumban szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hiányzik, de egyelőre még nem tudom, hogy hogyan oldjam meg. A fürdőben vagy wc-ben nem megy. Van, hogy a szobatársam órán van napközben és egyedül vagyok, de olyankor is van egy ilyen "csak meg ne lássanak" érzésem.
2018. szept. 9. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Lehet hogy nagyon is szívesen masztizna együtt veled. Így egyikőtöknek sem kell bújkálni a másik előtt. Az ajtót gondolom be lehet kulcsolni ha elmegy! És nem utólsósorban a maszturbálás nem tilos! HAJRÁ!
2018. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy elmegy, akkor zárd magadra az ajtót. Mondd neki, hogy legyen szives szólni, ha hazajön. Nekem simán mondta a lakótársam egyszer-kétszer, bár ő epilálta magát olyan helyen, és azért nem szerette volna, ha betoppanok a szobába. Viszont ilyen indokot te is ki tudsz találni. Nincs abban egyébként sem semmi, ha magadra zárod az ajtót, megmondod, hogy félsz még egyedül, és jobban érzed magad zárt ajtó mögött, csak elfelejtetted a kulcsot kihúzni a zárból.
2018. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!