Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex para, hogyan fogjuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex para, hogyan fogjuk ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Már kétszer próbálkoztunk a barátommal a szexszel, mindketten szüzek vagyunk. Miattam nem sikerült, mert úgy éreztem, hogy fáj, feszít. Én 18 vagyok, ő 19. Az utolsó próbálkozás két hete volt, azóta pedig hiába kezdeményezek nála, mindig azt mondja, hogy most fáradt, reggel korán kell kelnie. Mintha félne újra próbálkozni. Mindketten nagyon szeretnénk, csak bénák vagyunk. Hogyan oldjam fel ezt a parát benne? Úgy érzem, hogy fél az újabb kudarctól.

2018. szept. 13. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igyatok előtte egy pár pohár töményet rögtön feloldja a szorongást
2018. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Jól érzed, nem akarja h azt hidd h nem tud kielégíteni téged. Ne kezdeményezz, és ne nyaggasd ezzel, majd ha úgy érzi h megint készen áll rá akk szólni fog.

Ha mindig felhozod neki ezt a témát, akkor az ellenkezőjét váltod ki a pasidból,így mégjobban be fog feszülni.

2018. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

Mit foglalkozol még ilyen töketlen Gabikával?

Keress meg engem, majd én elveszem a szüzessége elsőre úgy, hogy meg se érzed, nemhogy fájni nem fog! ;)

2018. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén, ezek a szövegek valaha bejöttek? Költői kérdés volt. Nem csak a költő de kb. mindenki tudja a választ rá :D
2018. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen szarok! Még dugni sem tudtok?!
2018. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs! Fiatalok vagytok. Kezdjetek el pettingezni. Kézzel, szájjal, ujjal, nyelvvel örömöt okozni egymásnak. Meglátjátok mekkora élvezet! És egyáltalán ne parázzatok. Nincs miért, mindenki tart egy kicsit az elsőtől, csak az nem, aki állatként ront a nőre!

Még a mondoka is azt mondja:

-Drága Kedves Édesanyám, de féltem, mikor én még legelőször keféltem! :-)

2018. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!