Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol van a határ a fap. Naság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ a fap. Naság és a ribiség között?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasom, hogy az jön be a pasiknak, ha egy nő bevállalós, ugyanakkor meg mégis könnyen lek.vázzák. Most akkor milyennek kell lennie egy nőnek???
2018. szept. 13. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden férfi szereti a ribiket, mert lehet egy jót üríteni, de az nem tisztelendő dolog attól még. Az legyél amilyen lenni akarsz. élvezd az életet;
2018. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy kapcsolatban bevállalós, az más, mintha úgy bevállalós, hogy hetente más pasikkal gruppenezik.
2018. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Önmagának!


Amúgy bevallalós a szexben, nem ugyanaz, mintha állandóan másik pasi mellől masznak ki!


22L

2018. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen, a csajok ezt ertik felre mindig... Egy lany a sajat pasijaval az agyban legyen a legnagyobb ribi, tarsasagban viszont urino :) (sajnos ritkan megy a ketto egyszerre, tapasztalat...)
2018. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fapina meg a ribi a két véglet. Nem nagyon van ennek közös határa.
2018. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, teljesen mindegy, milyen vagy, mindig lesz legalább egy gyökér, aki be fog szólni érte.
2018. szept. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit jelent az, hogy bevállalós.

Azt tudom, hogy nekem olyan nő kell, akit az érzései irányítanak és nem csak ösztönök és saját önzése. Én abban tudok gondolkozni, hogy összejövünk és ott nyilván vannak érzelmek. Szóval legyenek ösztönei, vágyjon a szexre kellően, de nem mindegy kivel. Szóval, hogy az érzései a vágyát rám koncentrálják. Amúgy evvel nem várok el olyat amire én képtelen vagyok

2018. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!