Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőt is felizgatnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is felizgatnak a nagyfarkú férfiak?

Figyelt kérdés
Mé ha nem is annyira jóképű akkor is?
2018. szept. 14. 00:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Igen, engem is nagyon felizgatnak.

Megyek az utcán és ránézek egy pasira akkor rögtön tudom hogy neki 13/3,5 vagy 19/4,5 van. Kb tizedmiliméter pontossággal meg tudom saccolni. Ha 18/4 fölött van neki akkor rögtön elkezdek nedvesedni akár az utcán akár a buszon.

De kötelezővé tenném a kitüző viselését amelyen a péniszméret van mert nem minden nő tudja ránézésre pontosan megállapitani a farokméretet.

2018. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem igen.
2018. szept. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek a homoszexualitás témába. Ide ne írkáljatok kamu kérdéseket.
2018. szept. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miert kamu és miert homo?
2018. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

#4


Mert a nők még 1%-át sem érdekli a pénisz mérete. Továbbá a g-pont is nem sok centivel csak van beljebb, így teljesen irreleváns a méret, plusz nem is minden nő képes a hüvelyi orgazmusra, a csiklónak meg aztán végképpen mindegy milyen a méret.

Viszont a meleg férfiakat már sokkal jobban izgatja a férfi nemi szervek mérete. Statisztikailag is kimutatható, hogy míg a nők közül kb senkit nem izgat a pénisz nagysága, addig a meleg férfiak jelentős részét viszont igen.

2018. szept. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem igaz nőként tanúsítom.
2018. szept. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Engem igen. Akkor is ha rút a pasi, ronda de ha nagy a farka , semmi nem szamit

Ezt nöként mondom

2018. szept. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

5ös.

Amit leírtál azt tudom. De attól még lehetséges, hogy, aki kiírta az nő, mert ő pont a kivételek egyike! Vannak nők is, akiket érdekel.


Engem nem izgat fel különösebben!


22L

2018. szept. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Engem jobban érdekes, hogy jóképű legyen és szeressen, mint hogy 20 centis farka legyen.

Jó persze azért egy 14-17 centi legyen, de a vastagság amúgy is fontosabb, mivel egy vastag 14 centis előbb ki fog elégíteni mint egy ceruza vastagságú 24 centis. Ezek tények babák.

2018. szept. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Elképzelem.

Utazok a körúton.

Épp fogfehérítésen túl,csak úgy szikrákat szórnak a metszők.

Nézelődöm.Inal a vad.

Végigmér a nő,megakad a szeme a kitűzőn.Rábök az ott mi?

Számok kérem,számok.Esetleg érdekli?Szeretne besszélgetni?

2018. szept. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!