Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem a barátom?

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolatunk 3 hónapja vagyunk együtt viszont már most kerüli a szexet. Ennek az az oka, hogy nem vagyok neki jó esetleg más megadja neki amire vágyik vagy csak simán el van szex nélkül 1-2 hétig pasiként? Én 23 ő pedig 24 éves.
2018. szept. 14. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezt nála kéne kideríteni hogy miért. Szerintem heti 2-3 minimum alap. 28/F
2018. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet van más,vagy nem kíván. Vagy ekkora marha.
2018. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
47%

Vagy nincs önbizalma és retteg attól hogy nem fog felállni a farka és kineveted majd amitől magába roskad amire rámegy a kapcsolatotok ö inni kezd te meg lelèpsz egy kamionos pasival akinek szülsz két gyereket és verni fog téged meg a hátad mögött K*várni amíg te a gyereket pesztrálod és amikor egyszer sétálsz a gyerekekkel akkor látsz majd egy hajléktalant akiben ráismersz majd az exedre aki elmeséli hogy tönkrement miattad az élete.

Aztán te hazamèsz főzöl mosol takaritol és mikor este megdug az urad arra a koszos csövesre fogsz gondolni és azon morfondírozol hogy hogy jutottatok mindketten idáig :(

2018. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet büdös a pi.sád kicsit 😆😆😆
2018. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Őt kellene megkérdezni, illetve mondd meg neki hogy ha neked ez fontos és azt is hogy ha így megy tovább akkor annak valóban a kapcsolat láthatja kárát.
2018. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán nem vagy neki elég vonzó. Talán van neki más, talán nincs. De lehet h biszex, és amúgy a fiúkkal jobban elvan, de néha kell a változatosság.


Bármi lehet. Ezt ő tudNÁ megmondani

2018. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván több oka lehet, de hogy nem ez a normális helyzet, az biztos. Én sem értek valamit, ezt miért nem vele beszéled meg?
2018. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hétig el van szex nélkül pasiként?

Mi ebben a fura kérdező?!


Én hónapokig is el vagyok nélküle mert vannak a szextől itgalmasabb dolgok is, lehet ő is így van vele.


F/42

2018. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Már most kerüli" az mit jelent, hogy korábban már lefeküdtetek, csak egy ideje nem akar?
2018. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A ti korotokban a npi 12 lenne a normális, nem a heti, ha szerelemesek is vagytok egymásba. Kérdezd meg!
2018. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!