Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért nem szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem szeretik a teltebb lányokat?

Figyelt kérdés
Legalábbis egy ismerősöm sincs oda értük, szerintem sokkal de sokkal vonzóbbak.

2018. szept. 14. 15:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
32%

mert egy ideális súlyú sportolgató,étkezésére ha csak minimálisan de odafigyelő nő 45-50 évesen is kívánatos maradhat.

egy túlsúly határán lévőnél meg általában 25 évesen vége a dalnak.

kb akkor kezd el lassulni a nők anyagcseréje és 1-2 év alatt jön a túlsúlyára 10 kiló náluk.

aztán szül egyet és a terhesség alatti 10-13 kiló helyett felszed 30-40et,amiből 20at megtart szülés után is.

és ott leszel a 30 évesen full kövér nővel,akinek mindenféle bőr ragyája van az allergizált táplálkozástól,lejárat az egészségtelen megjelenésével,belekonyul a farkad,plusz a gyerekedből is egy dagi cukorbeteget nevelhet.

röviden ezért.

2018. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

# 16; # 17 vagyok


A nők legtöbbjénél a fogamzásgátló szedése a gond okozója.

A nagyonn gond akkor keletkezik, amikor gyermekvállalás okából abbahagyják! Amit pedig kiraktam, nem az én számításaim, és oda is írtam, hogy vannak kivételek. De ha lepontoztok, ha nem, (egyébként nem érdekel, és legtöbször nem is látom :-) ) nem jó túlsúlyosnak lenni! 173cm magas férfiként 76 kiló körül mozgok és nagyon jó lenne még letenni vagy 5 kilót. Nagyon vacak volt amikor 86 kiló voltam.

2018. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nem sajátom a lepontozgatás. De az egy rossz oldal elve amit linketél. Erre írtam, hogy sok rossz ilyen van. De azt is írtam, hogy a BMI indexet használják a legtöbb helyen ma már és azt tartják a legjobbnak. Túlzás officialnak nevezni, de fogjuk rá. A szerint ahogy az utánam következő is írta 72 kg-ig teljesen optimális. A 74-et szerintem azért írta, mert magasabb korosztályt írt be.
2018. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
17%
Mert az nem nőies alkat. A karcsú vékony az nekem a nőies. Úgy is szokták mondani hogy a gyengébbik nem, és a törékeny női test. A telt, duci, és kövér nem tartozik bele.
2018. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
19%
Mert nem szép.
2018. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
30%
A lànyok miért nem szeretik a pocakos férfiakat?
2018. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%
Nekem bármikor jobban bejön egy teltebb csaj, mint egy sovány, ha van rendes melle, feneke és nőies dereka. Ha már nincs nőies dereka (azaz kezd golyószerűvé válni), akkor már nem tetszik.
2018. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

„De ha lepontoztok, ha nem, (egyébként nem érdekel, és legtöbször nem is látom :-) ) nem jó túlsúlyosnak lenni!”

173 centihez 60 kilónak lenni melyik világban túlsúlyosság, jóember?! Nem lehet, hogy azért vagy lepontozva, mert amiket ideokádsz, enyhén szólva kifogásolhatóak és orvosi szempontból sem állják meg a helyüket? Láttál te már nőt közelről a valóéletben?

„A 74-et szerintem azért írta, mert magasabb korosztályt írt be.”

A BMI számításához nem kell kalkulátor, úgy működik, hogy a testsúlyodat elosztod a méterben kifejezett testmagasságod négyzetével. 25,0 indexértéknél kezdődik a túlsúly. Ha ennél kevesebbel, pl. 24,9-cel felszorzod az 1,73 x 1,73 = 2,9929-et, akkor kijön, hogy a 74,5 kg a normál tartomány felső határa 173 centis nők esetében, ezért írtam ezt a számot. Felőlem meghúzhatjuk a határt 72-nél is, úgysincs érdemi különbség a két szám között a valóságban. :D

„Úgy is szokták mondani hogy a gyengébbik nem, és a törékeny női test. A telt, duci, és kövér nem tartozik bele.”

Ez teljesen logikus amúgy. Önkényesen kijelentünk valamit, ami alapból nem igaz minden nőre (pl. hogy törékenyek lennének), aztán úgy teszünk, mintha az része lenne a nőiség definíciójának. Ha én mától elkezdem mondogatni, hogy „a barna férfihaj”, akkor mindenki tök jogosan fogja férfiatlannak bélyegezni azokat, akiknek nem barna a hajuk? (Gondolom, szerinted nem nőies vonás a nagy mell és a hangsúlyos fenék sem.)

2018. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Csak azt elfelejted, hogy adott korban más testzsír arány ami belefér és ezért tolódik kifele az életkorral. Nézz utána nyugodtan!

Amúgy szerintem a szőke, meg vörös az tényleg férfiatlan D:D::D:D:D:D:D:D

2018. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
2018. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!