Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek hogy jobb?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek hogy jobb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Orálnál ti vagytok az elsők vagy a pasi nyaljon ki előbb? Nyalást hogyan szeretitek kapni? Ujjazást is szeretitek? Hány évesek vagytok?

2018. szept. 14. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy jön. Sosem beszéljük meg előre, hogy na akkor most te kezdesz... Mert az már elveszi a "varázsát" /spontenaitást. Helyzet szüli ki kezd, de van hogy egyszerre csináljuk (69) és akkor alapból nem kell ilyenen gondolkodni. Szeretem, 21
2018. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előbb elintézem én a pasit aztán Ő reptett el a fellegekbe

Finoman lágyan

Nem szeretem az ujjazást

24

2018. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem beszéljük meg előre, ez nem forgatókönyv 🙄 Az ujjazást nem szeretem, a korom pedig teljesen mindegy a kérdés szempontjából.
2018. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs kőbe vésve, hogy ki kezdi. Ahogy írtak feljebb, lehet egyszerre is.

De azért ha fáradtabb vagyok, akkor szeretem én kezdeni, mert orgazmus után elálmosodok és ha elalszom, ott marad a párom kielégítetlenül. Másrészt a szopás felizgat, utána hamarabb és/vagy nagyobbat élvezek. Összességében nekem kedvezőbb, ha én indítok, de ezen nem szoktunk vitatkozni.

2018. szept. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs kőbe vésve, hogy ki kezdi. Ahogy írtak feljebb, lehet egyszerre is.

De azért ha fáradtabb vagyok, akkor szeretem én kezdeni, mert orgazmus után elálmosodok és ha elalszom, ott marad a párom kielégítetlenül. Másrészt a szopás felizgat, utána hamarabb és/vagy nagyobbat élvezek. Összességében nekem kedvezőbb, ha én indítok, de ezen nem szoktunk vitatkpzni.

2018. szept. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy jön. Tök mindegy, hogy ki kezdi. Vagy éppen lehet egyszerre is csinálni.:)

Amúgy szeretem ujjazással együtt kapni.

31N

2018. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok mindig én kezdem el kényeztetni őt, aztán jön ő és nyal ki engem. Mindig hanyatt fekszem, úgy a legkényelmesebb. És igen, jo ha használja az ujjait is közben.
2018. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En imadom, ha ujjaz is kozben. Teljesen mindegy, hogy ki kezdi, nem ez a lenyeg. En ugy szeretem, hogy haton fekszek, felhuzott terdekkel, a labaim koze fekszik, eloszor finoman vegignyalja a szemeremajkaimat, majd racuppan a csiklomra. Eloszor nagyon gyengeden nyalja, alig er hozza, majd kicdit erosebben. Kozben ujjaz. En pedig egyre jobban tolom a puncim az arcaba, a fejet pedig huzom magamhoz, amig el nem elvezek. 29N
2018. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt mikor háton feküdtem felhúzott lábakkal, és úgy láttam a lábaim között a fejét, az nagyon szexi volt. De ami még jobban beindított, amikor a kádból kihúzott és jóformán kicsapott a csempekőre, hasamra fektetett, megfogta a csípőmet felhúzta magasra és úgy. Jó közben az ujjazás, olyankor nagyon hangos vagyok, pedig nem szándékos. Aztán amikor durvábban csináljuk, és kicsit megharapja a csiklómat, na az wow. De persze ízlések és pofonok, ez nem mindenkinek jön be, nem javaslom, hogy random megharapj egy olyan lányt, akivel előtte nem tisztázod le, hogy szereti-e ha fáj.
2018. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, most látom, hogy valószínűleg lány vagy, bocsi. Apropó, szerintem mindegy, ki kezdi. Aki aznap épp dominánsabb hangulatban van. 20/l
2018. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!