Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hiányzik a szex, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a szex, de a neten nagyon nehéz olyan lányt találni aki talalkozna velem emiatt. Prostihoz nem szivesen mennék, mert taszít a viselkedésük. Meg nem szeretnék elkapni valamit. A barátnőn kívül nincs más megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen nyalnék, de prostit nem lehet ugye.

Meg nekem olyan lány kéne akivel nem csak szexelünk hanem néha közös programot is csinálunk. De nem annyira kötötten mint egy barátnő, hanem egy kicsit lazábban :)

Hol tudnék ehhez lányt találni?


21f


2018. szept. 15. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt biztosan nincs ilyen. Kár próbálkoznod.
2018. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De van megoldás.Verd ki!
2018. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kimondom: te barátnőt szeretnél! Szóval ne a szex miatt próbálj ismerkedni, hanem próbálj társat találni, és ha ez megvan, jo a szex is automatikusan.
2018. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok:

*jön

2018. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen. Barátnő lenne a legjobb, de arra szinte esélyem sincs, nagyobb az esélye hogy nyerek a lottón, mit hogy barátnőm lesz, sajnos :(

Nem nekem találták ki ezt az életet :(

2018. szept. 15. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy azért nincs barátnőd, mert ilyen hisztis vagy? Csak mert valami oka csak van és hát... ebből a kérdésből ezt le lehetett szűrni.
2018. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nagybotos ***** válasza:
A szexneked.hu, és aszexrandi.hu erre való.
2018. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nagybotos ***** válasza:

A kérdező kommentjéhez.


Itt leírhatnád miért nem való neked ez az élet? Nem vagy egyedül. Én pl. megértelek, megértő empatikával /érted a humort ugy -e / várom hogy leírd. F

2018. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig előbb utóbb, muszály lessz kinyalnod egy lányt. Ha nem akarsz sokat várni, akkor kénytelen leszel, felhívni egy prostit.
2019. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!