Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés önbizalom miatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés önbizalom miatt nem merek lefeküdni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt már kapcsolatom, nem vagyok szűz de tudom, higy béna vagyok az ágyban és nem szeretem a mellem mert lóg. Ezt kéne legyőznöm, higy el tudjak lazulni. Mit csináljak?
2018. szept. 17. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Pialj előtte és menni fog
2018. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz teljesen ellazulni, az nem a melled miatt van, egyéb érzelmi ok van jelen.
2018. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Az elején én is féltem a mellem miatt, mert nagy, és nem úgy áll, mint a kicsi, vagy a szilikon, de a párom imádja, egy normális férfinek teljesen mindegy milyen a melled, azzal együtt leszel szexy neki. Párommal 7 éve vagyunk együtt, pont nemrég kérdeztem, hogy ha béna lennék az ágyban, akkor is ennyi ideje együtt lennénk? És azt válaszolta, hogy persze, max tanítgatott volna.

Ha meg emiatt otthagy egy srác, az meg sem érdemel, és egy pillanatig nem éri meg, hogy szomorkodj miatta.

2018. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
#1 tényleg szuper ötlet heti négyszer piázni. Gratulálok
2018. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A hármas jól leírta!!!! Hallgass rá!

Annyira nem lóghat még!!!

2018. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A pia azért nem elvetendő, egy picit spicces csaj nagyon szexi tud lenni, teljesen máshogy reagál, máshogy érint, máshogy csókol, de amúgy az is igaz ha a melled miatt nem tetszel neki, akkor meg is érdemli a sorsát. Én azt gondolom ha valaki önmagát eltudja fogadni úgy ahogy van, akkor olyan kisugárzása lesz hogy vonzza a másik nemet. Nézd, régebben én is kikészültem hogy sok csaj egyrészt lefagyott attól hogy vak vagyok ráadásul nem is vagyok magas, de amikor el tudtam ezt engedni és úgy kimenni a világba hogy oké itt vagyok így lettem megteremtve ez vagyok én nem több és nem kevesebb azóta sokminden megváltozott.
2018. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, ha megiszol előtte két deci minőségi bort, attól még részeg nem leszel, de a gátlásaidat lehet, hogy remekül feloldja...
2018. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1x-1x szerintem is be lehet ventni az alkoholt. Egyebkent meg nekem az a tapasztalatom, hogy a legtobb dolgot mi nok, sokkal inkabb tulporogjuk, a pasikat meg nem is zavarja...
2018. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony így van. De fordítva is így van. Ez általános emberi dolog. Sokkal több ember elégedetlen magával és sokkal több ember fél mint ahogy azt kommunikálja. Mert kommunikálni is félik az esendőségüket:D Pedig mind azok vagyunk
2018. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok, mint te. Mintha csak én írtam volna ki a kérdést...

A barátom szóvá tette pont tegnap, hogy jó lenne ha magabiztosabb lennék az ágyba, meg vadabb, hiszen nincs rá okom hogy zárkózott legyek... ( ja bedobta hogy az arcomra akar élvezni közvetkező alkalomkor) ... fő a türelem ugye🤦🏻‍♀️

De én ilyenkor mindig megmondom neki, hogy ha valami nem tetszik akkor viszlát van...

Eddig is nyitott voltam mindenre de nem egyszerre...

De azt tudom tanácsolni hogy lazulj el! Én is azt fogom tenni. Eddig mindig 100% ba azon voltam hogy neki jó legyen és ezért IS izgultam, de ezentul teljesen lazára fogom a figurát...

Ezt ajánlom neked is!

Szurkolok!

20L

2018. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!