Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért nem kívánja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem kívánja a szexet mostanában? Másnak is volt már ilyen időszak?

Figyelt kérdés
Már több éve élünk együtt a párommal és az utóbbi időszakban szinte alig szexelünk. Az a helyzet hogy betegség miatt abba kellett hagynom a fogamzásgátlót is és volt időszak amikor beteg voltam. Lehet ez is befolyásolja a dolgokat. Sokat dolgozik, sokszor fáradt is. Nekem nagyon hiányzik a szex, tudtára is adtam de mindig csak leráz. Hiába kérdezem mi a baj miért van ez, azt mondja nincs semmi baj.

2018. szept. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Vagy van egy kiszemeltje vagy már csal is. Nem vágyik rád. Milyen időközönként akarja? Mikor volt legutoljára?
2018. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mostanában havonta 1-2-szer.
2018. szept. 17. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig szexelnék ha volna párom. Sajnos a nők többsége nem mer vagy nem akar ismerkedni. Pedig én egész nap is szeretek szeretkezni.
2018. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Előfordul az ilyesmi.. Főleg írtad, hogy: "Sokat dolgozik, sokszor fáradt is." ez pont egy olyan dolog ami jelentősen le tudja csökkenteni a szexuális vágyat.


Első kézből mondhatom, hogy simán előfordulnak olyan időszakok amikor valaki sokkal kevésbé kívánja a szexuális dolgokat. Jelenleg én is egy ilyen időszakom élem, de velem mostanában történtek rossz dolgok és ez lehet az oka. Bár nekem nincs barátnőm és nem is vagyok senkivel szexuális kapcsolatban, de ettől még voltak vágyaim és kívántam a szexet és az orgazmust akár napi szinten többször is. Jelenleg viszont hetente egyszer-kétszer kívánom és pár hete tart ez nálam.


A lényeg, hogy ne aggód túl ezt és próbáld meg a párodat felizgatni ahogy hazaér, mondjuk valami szexi fehérneművel vagy csak szimplán lepd meg, hogy meztelenül várod. (Nem tudom, hogy van-e ilyenre lehetőségetek.)

2018. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem hogy átlendülünk ezen az időszakon. Megpróbálok majd valahogy változtatni ezen. Nem adom fel.
2018. szept. 17. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Leráz. Ezt jól mondtad. Mert van neki más, aki megadta neki, amikor te utasítottad el.
2018. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jelent nagyon rosszat. Ez alatt azt értem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy megcsal vagy már más van a képben. Magamból tudok csak kiindulni, de én nő vagyok. Jelenleg borzasztóan stresszes a munkahelyem, nem egyszer sírva megyek haza, hullafáradtan és örülök, hogy élek. Mióta ez az időszak tart, sokkal kevesebbet kívánom a szexet, mint korábban. Mi is együtt élünk évek óta, napi szinten volt szex, most heti 2-3 van, tehát arányaiban visszaesett nagyon nálunk is. A párom egyelőre megértő, tudtommal fel sem merült benne, hogy másfele kacsintgatnék (nekem meg nyilván eszembe sem jut, csakis vele kívánom a szexet, amikor egyáltalán kívánom), én pedig rajta vagyok a munkahelyváltáson, hogy normalizálódjon a helyzet.

Én azt gondolom, hogy hosszútávon nehezen tartható, ha (akár csak élethelyzetbeli különbségek miatt) nagyon eltérő a szexuális igénye a pár két tagjának, így szerintem bármi is az oka, beszélgetni kell róla és meg kell próbálni változtatni, közelíteni az igényeket/álláspontokat.

2018. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!