Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hós a kislányom és mostaná...

6,5 hós a kislányom és mostanában nagyon rosszul alszik (fog, szeparációs félelem, jelenleg nátha is közrejátszik). Nálatok meddig tartott ez az időszak?

Figyelt kérdés
Éjjelente többször felébred, sokszor nem is teljesen csak felsír, kiveszem, egy-két percet ringatom és leteszem alszik tovább. Hajnalban van, hogy megetetem és általában akkor is visszaalszik. Néha, ha már reggelhez közeli az időpont, akkor nem alszik vissza már. Kinél meddig tartott ez az időszak, miben "reménykedjünk", mikor fog kb. elmúlni. Tudom, hogy gyerek és körülményfüggő nagyban, de mégis kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra!
2008. dec. 13. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, nálunk egy évesen kezdődött s még mindig tart kisfiam 26 hónapos...átjön hajnalban közénkbújik stb::)ritka mikor végig alszik.

Sztem 6,5 hósan nem hinném h szeparációs szorongása van babádnak, az 8 hó felé kezdődik...sztem inkább nátha foga lehet...

2008. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Azért gondolnék még a szeparációs szorongásra, mert régebben nem volt probléma nagymamára bízni, ha pl. elmentünk bevásárolni, ma már nem lehet, sőt, ha kimegyek a szobából, nem lát, már akkor "balhézik". Először csak nyöszörög, aztán ha nem jövök vissza, akkor kiereszti a hangját... :)
2008. dec. 13. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nálatok hamarbb kezdődik:)Akkor azt tudom mondani h szeretgesed:)hiszen ezért vagyunk, én is ezt csinálom kisfiammal, aztán tini korukban úgyse fogják már nekünk puszit se engedni:)-előző voltam
2008. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2008. dec. 13. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt sajnos nem tudom megmondani meddig tart, de ha kicsit is segít (nem hinném:)) nálunk is ez van:(


Lánykám szintén 6,5 hónapos.

Nappal még csak-csak eltűnhetek a láthatárról. De este, addig sír, krokodil könnyekkel míg mellé nem fekszek. Éjjel többször is felkel - eddig is felkelt még enni, 2x-de, most kb. 10x kelünk...nem éhes, vagy csak 1-2x.

A többi alkalommal nyöszörög....


Ha magam mellé veszem, bebújik a hónom alá akkor nyugszik csak meg. Ezt egy éjjel 2x játszuk el. 1x visszateszem az ágyába, a második alkalommal viszont már ott marad, és így tudok én is aludni egy keveset.


Remélem hamar elmúlik. Mert este is nehezen alszik el, dobálja magát, sírdogál...nehéz, az biztos.

De kitartás Neked is!!!

2008. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reméljük hamar múlik.... :) Kitartást Neked is!
2008. dec. 14. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Hát nálunk is pont ez van.Most 6,5 hónapos,és éjjel leggalább 10* felsír,olyankor kicsit megsimogatom a hátát,és vissza alszik.Én is csak reménykedem,hogy hamar abba marad.Eddig este fél 8-tol aludt reggel 7-ig,most meg már hajnal fél 5-kor fent van.
2008. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor látom tényleg nem vagyunk egyedül, mindenkinek kitartást! :)
2008. dec. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!