Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10,7 cm kerületű pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10,7 cm kerületű pénisszel inkább maradjak örök szűz?

Figyelt kérdés
Mivel a nők úgyis kinevetnek, megcsalnak a hátam mögött, sőt szakítanak is mivel ez túl kevés nekik. Hosszúság 13,2 cm. Na és max 20 perctől úgysem bírnék többet a világ legjobb nőjével sem. 22 éves 61 kg-os szűz férfi :(

2018. szept. 18. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Igen!!
2018. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Hat szívem....buktad
2018. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Mivel a nők úgyis kinevetnek, megcsalnak a hátam mögött, sőt szakítanak is mivel ez túl kevés nekik."

Mi alapján teszel ilyen vaskos kijelentéseket mindenféle tapasztalat híján?

2018. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztelt 3-as: gyakori olvasása után, ahol a pasitok farka 15 cm vastag kerületre és kevés :(
2018. szept. 18. 14:00
 5/8 he84 ***** válasza:
73%
Jesszusom kérdező, csak az itteni válaszok alapján nehogy már elásd magad,... Ne hallhass a kötekedő, kényes, rosszindulatú emberekre! Bármekorra is, el kell fogadni és ügyesen használni, ez a lényeg. Ha nagy, vagy túl nagy, az a legtöbb nőnek jobban fáj. Sokkal jobb a kicsi és az átlagos. És ne a szüzességen görcsölj ennyire, hanem legyél magabiztosabb és fogadd el magad így! Tudod, a nőknek is különböző a hüvelymük mérete, amelyik nő meg ezért kidobna, az felszínes, kényes és nem érdemel meg téged. Az ilyenekkel ne foglalkozz.
2018. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tisztelt #3-as vagyok, és megsúgnám, hogy nincs pasim, sosem volt, és szűz vagyok, mint te.
2018. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12cm kerületre, ami így is vékonynak számít. Nem vagyok szűz, de az eddigi nőkből semmit sem éreztem, és ők sem belőlem. Ez olyan 3,5cm vékonyságnak felel meg.. Egy igazi selejt vagy a szemükben. " dolog várhat majd rád. 1.) Kidobnak majd néhány aktus után.2.) ha valamiért még is melletted maradnak mert pl pénzes vagy, akkor meg agyon fognak csalni a hátad mögött..
2018. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
Hát 7-es válaszoló, akkor rossz nőket fogtál ki. Akik ilyen miatt dobnak, azok felszínesek és kényesek, nem tisztelnek, nem is kedvelnek, hanem csak eszközként tekintenek rád. Az ilyenektől nem is baj, ha megszabadulsz. Ha ujjazással ki lehet elégíteni a nők nagy részét, akkor egy vékony pénisszel is ki lehet, csak ügyeskedni kell néha.
2018. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!