Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbarátkozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbarátkozni az örök magánnyal?

Figyelt kérdés
Valami hangzatos kérdéssel akartam nyitni, de sokakkal ellentétben nem siránkozni jöttem, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi. 27 éves szűz férfi vagyok, határozott vagyok, a humorom zseniális, szerintem az intelligenciám is rendben van, önbizalmam is van elég, társaság középpontja szoktam lenni. Nagyon sokféle párt látok, tehát azt se mondom, hogy csak és kizárólag a szépfiúkra buknak a nők. Ennek ellenére én gyakorlatilag esélytelen vagyok, akármilyen jó a beszélőkém is. Társaságban mindenkinek összejött már többször. A külső mindegy nálam, sosem azt néztem. Akik ide siránkozós kérdést írnak,azoknak többnyire komoly problémájuk van az önbizalmukkal, vagy nem mernek beszélgetni a nőkkel, nincs humoruk stb. Én rosszabb helyzetben vagyok, mert nekem ezek mind megvannak, és úgy érzem nincs mit fejlesztenem, tehát esélytelen vagyok. Hogyan lehet ezzel megbarátkozni, hogy ennek ellenére se fog összejönni jó eséllyel soha, mert nem vonzódnak hozzám? Ne gyertek a külsővel, mert nagyon sok előnytelen külsejű férfit látok számomra elfogadható nővel, de valamiért én mégis kilógok a sorból.

2017. szept. 21. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Arról nem is írtál semmit,hogy hogy szoktál ismerkedni,kezdeményezni.

Ha szoktál,ott melyik résznél buksz el általában?

2017. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
A szerelemhez három dolog kell: pénz, pénz, pénz.
2017. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tarsasagban kene keresned a neked valot. Lehet hogy a hetkoznapi eletben kellene. Sosem lehet tudni. Tegyel kulonseget akozott, akik neked tetszik es akik neked valo. Azt keresd, aki ott van, ahol ez a ket halmaz ( tetszik es neked valo ) talalkozik.
2017. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem önteltnek tűnsz. Ismerkedéskor szokátl a lánytól is kérdezni, figyelsz rá, meghallgatod, vagy csak te fosod a szót?
2017. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a maximum ameddig eljutottál egy lánynál?
2017. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!