Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tetszik nekem sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik nekem sokkal jobban az a női nemiszerv amelyiknek kilógnak a kisajkai?

Figyelt kérdés

Meg amelyik egy kicsit sötetétebb az nekem valamiért nagyon tetszik. Szerintem nagyon vonzó.


A legtöbb lány akinek ilyen van az miért nincs megelégedve vele? Olyan gyönyörű pedig:)


2018. szept. 18. 14:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ez olyan téma mint mikor a kövér emberekről írnak negatív kritikát.

Akinek egy hurkás rengő háju nő tetszik az szerintem beteg.

Ugyan ez vonatkozik a punira is nálam, nem érdekel kinek mi sértő a lelkiismeretem tiszta marad mert legalább őszinte vagyok sok emberrel ellentétben aki még akkor is dícsér mikorlegszivesebben ő is hányna.

Tudom nem tehet senki arról hogy milyen a nemiszerve, de én akkor is megmondom a véleményem róla

2018. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Es valaki a péniszedet kritizálná, az hogy esne neked?

Gondolom nem örülnél....

2018. szept. 19. 10:43
 23/31 he84 ***** válasza:
Én is őszinte vagyok és személyes sértésnek veszem, hogy te rondának véled a kilógós, szürkés kisajkú nőket, én is ilyen vagyok. Nem a kérdező igénytelen, beteg és nem a többi férfi, aki elfogadja, vagy kifejezetten szereti az ilyen nemi szervű nőket, hanem te vagy beteg ezzel a nagyon rossz és undorító hozzáállásoddal, már bocsi! A kövérekkel sincs gond, az is lehet jó és sokaknál genetika és egyéb betegség áll a háttérben. Nem csak a csontsoványak és a karcsúak a jók! Remélem a nők elhajtanak majd a péniszed miatt, nagyon megérdemelnéd! Soha nem jönnék össze ilyen undorító, felszínes, kényes, túl válogatós, lenéző emberekkel, mint amilyen te vagy! Ráadásul a legtöbb nőnek pont szürkés a kisajka, ritka az olyan, akinek nem szürkés. Nem hogy örülnél egy barátnőnek, akit embernek tekintenél és nem a nemi szerve alapján döntenél tovább,... Na meg minden nuninak külön más, egyedi illata, íze van, az inkább számít és maga a nő is, mint ember! Nagyon fura, szomorú és undorító, hogy nem a személye érdekel, nem a nő mint ember, hanem csak a nemi szervének a külseje. Meg hogy ezért képes lennél elhagyni, hát ez kész, gusztustalan és embertelen,... Ennyi erővel vegyél magadnak egy szép design-ú mű vaginát, neked nem való élő nő!
2018. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23 teljesen igazat adok.


Le vagyok döbbenve, hogy egyesek milyen felfogással élnek. A szép helyett a csúnyábbal is beéri? Ember, komolyan olyan buta vagy, hogy nem fogod fel, a kérdezőnek más tetszik mint neked - és ennyi :D ha a magad véleményét tekinted univerzálisnak, akkor megint csak azt tudom mondani, hogy buta vagy. Ez nem őszinteség (mint ahogy te hazudod magadnak), hanem egyszerű butaság.


Mondom mindezt úgy, hogy nekem kicsi kisajkaim vannak (tehát a kérdező szerint nőietlen puncival rendelkezem :D), tehát szimpatizálnom kellene veled....ja nem, mert az ilyen fellengzős, minden értelmet nélkülöző, önámító emberek engem taszítanak. És soha nem tennék olyat, hogy a rosszabbat választom, ha van jobb is. ;)

2018. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 he84 ***** válasza:
Köszi 24-es, hogy egyetértesz velem. Az a válaszoló, aki ennyire válogat a kisajkak külseje terén, hogy még elhagyni is képes ezért a nőket, ez már beteges és undorító. Neki nem is nő kéne, mert ember számba se veszi őket sajnos,... Viszont a kérdező egyáltalán nem mondta, hogy nőietlen az, akinek nem kilógó (saláta) nunija van és/vagy szürkés kisajkai. Valamit félreértettél. Ő csak annyit mondott, hogy az neki jobban bejön és tetszik neki, nem több. Nem mondta egy szóval se, hogy a nem szürkés, nem kilógó kisajkú nőkkel baj van. Nem ettől függ egy nő, avagy egy ember értéke. Akinek meg mégis igen, az szomorú és nem normális.
2018. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#25 de, az egyik hozzászólásában írta. De mindegy, nem akadok le ezen.

A 29%-os válaszadóval pedig nagy gondok lehetnek fejben... vagy egy troll. Ha az utóbbi, az még jobb. Jó belegondolni, hogy vannak olyan férfiak, aki punci-kinézetre hajtanak és ha nem tetszik nekik, akkor eldobnak...

2018. szept. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Jajj de nagy az összetartás kislányok!


Érdekes mikor az volt a téma hogy kinek milyen és mekkora farka van, én is kommenteltem leírtam a formát méretet ami jelen esetben 15 cm.

Sok kislány írta hogy ők bizony nem tudnának mit kezdeni egy 13,14,15,16 cm-es léccel mert azok nem férfias méretek.

Én nem vettem személyeskedésnek mint itt egyesek hanem elfogadtam mint véleményt, nyílván ilyen nőkkel nem kezdenék mert nem lennék férfi a szemükben.

Ennyivel lezártam a dolgot ahelyett mint amit ti nők csináltok ha kritikát kaptok azt nem tudjátok feldolgozni azonnal támadni sértegetni kell egy vélemény nyílvánítót!

És én lennék a buta...

2018. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 he84 ***** válasza:

Oké 26-os válaszoló, visszaolvastam és valóban írt olyat a kérdező, amit mondtál. De nem egészen ugyanazt, nem azt írta, hogy nem nőies, vagy nőietlen, hanem csak azt, hogy nőiesebb. Ez nem azt jelenti, hogy a másik fajta nuni nem nőies. Ezzel azt fejezte ki, hogy az egyik jobban tetszik neki, mint a másik. Ettől még nem veti meg a másikat se, mondta azt is, hog egy női nemi szerv csak szép lehet. Kissé félreértetted a mondanivalóját.


A túlzós beteg, vagy troll 29%-osnak meg fura, hogy a férfiak péniszméretével védekezik,... Az hogy te nem véded meg magad, nem nyilatkozol a péniszkényes nőkkel szemben (én például nem vagyok ilyen), az a te fura döntésed. Csak mert itt lányok, nők (én nő vagy bőven, nem kislány, nem kamasz, annál idősebb) megvédik magukat jogosan és elkönyvelnek téged annak aminek, jogunk van ehhez. Semmi köze ennek ahhoz, hogy buták lennénk, nem attól buta valaki, hogy megszólalk-e a témában, vagy sem.

2018. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Aha! Szóval a drága trollunk csak elégtételt tesz, amiért egyesek kicsinek találtál a farkát.


Ez csak sima komplexus kezelés. A kilógó kisajkakkal rendelkező nőkön veri le a frusztrációját.


Így már mindent értek. Persze ettől nem lesz kevésbé gáz a viselkedése :"D


És csak úgy szólok kedves troll, hogy amit te csinálsz az nem őszinteség, hanem csak színtiszta fröcsögés. Csak hogy ne legyenek téveszméid magaddal szemben ;)

2018. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Most az a baj hogy van véleményem?

Igen szerintem undorító a nem baba nuni és részemről ennyi.


Lehet fröcsögni, bántódni én alapból leszharom kinek mi a véleménye az sem érdekel hogy rólam ki mit gondol mert most az a baj hogy mertem megírni hogy pár pitcsa milyen véleménnyel van a farokméretről és én nem esek bele az elvárásaikba.

Ezt nem veszem személyes sértésnek ,mert nekem is van véleményem mint a példa mutatja ,viszont vannak buta kislányok akik ezen rugóznak...


Troll? Milyen fhaszom szó ez?

Valakitől hallottál valami baromságot és ezt ismételgeted mert magadtol semmi nem jut eszedbe...?

2018. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!