Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen érzés, amikor "lógva hagynak"?

Figyelt kérdés
A kérdésem olyan célból írom ki, hogy a barátom mostanában túl sokszor kívánja a szexet, naponta 2-3x. Elismerem, hogy lesz olyan, aki azt mondja majd, hogy nem sok, de nekem igen. Szóval. Amikor mondom neki finoman, hogy most ne már és kicsit fogja vissza magát, akkor egyből jön azzal, hogy fáj, ha feláll és nem kezdenek vele semmit, meg feszít, ideges lesz, stb... Kezdem úgy érezni, hogy ez egy ürügy arra, hogy történjen valami. Persze nekem mindig megesik rajta a szívem és szex vagy kézimunka lesz a vége. Ez tényleg így van? Tényleg tud fájni?

2018. szept. 18. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld rá hogy próbáljátok ki az erényövet, és akkor akkor lesz szex amikor neked jó :)

Egyébként nem fáj, de nyilván kellemetlen ha fel van izgulva és nem történik semmi. De nem fog belehalni, nyugi :D

2018. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Eric Griffin ***** válasza:
92%
Ha nem teszel eleget a kérésének, akkor a nagyvilágban egy kicsi panda végtelenül szomorú lesz.
2018. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább meghal egy kiscica valahol a világban:D

Ha csak szimplán feláll és nem történik semmi akkor nem. De vannak emberek tényleg, akiknek ha egy darabig megy a dolog és után hagyják őket "magukra" akkor fájni fog odalent. Ezt az amcsik blue balls-nak hívják.

Nekem nem ettől szokott fájdalmam lenni. Nekem akkor van, ha 2 hétig nem csinálok semmit. Akkor nekem is fáj, feszül és lüktet a herém.

Amúgy kapcsolatban én is folyamatosan kívánnám, de ez azonnal tudomásul vettem, hogy sok lánynak túl sok, így soha nem erőltettem. De mondjuk azért így belegondolva, ha ki tudod verni neki(mert csak én tudom magamnak könnyen kiverni, mások keservesen), vagy szájjal kényeztetni, azért abba nem halnál bele. Gondolj a kiscicákra!

2018. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, a kiscicák! :D
2018. szept. 18. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, hogy téged mért nem izgat fel ha feláll a párodnak a közvetlen közeledben.
2018. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Jól csinálod! Megfogot a cerkát, és kirecskázod neki!Ennyi!

Ügyes kislány! Piros pont! :-)

2018. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem fogod nagyni csőre töltött fegyverrel szaladgálni! Még elsüti neki valaki!
2018. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 davidAbig ***** válasza:
100%
Ilyenkor egekben van az adrenalin, es barmit megtennel a folytatasert... aztan folytatjuk
2018. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen tud... Foleg a herek. Tapasztlat. Volt olyan, hogy baratnomtol mentem haza (elotte csak simi volt, smaci, ilyenek) de vagy masfel oran at. Azt hittem osszeesem az uton, annyira fajtak a hereim. masnapra elmult szerencsere. (nem, nem segitettem magamon, annyira fajt, hogy akkor mar gondolni sem tudtam ra)


A magyar nyelvben amugy vőlegénybetegségnek nevezi ezt.

2018. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, hogy ha csak magától feláll,és semmi inger nincs, (Csók, simizés, fogdosás) akkor szépen lecsitul, és rendben.Viszont, ha a partner úgymond felhúz, fogdossa a farkam, smacizunk és úgy marad abba, akkor nagyon tud fájni egy kis isdő mulva ! Megdagad a herém, főleg az egyik, és nyomja a gatya, meg lépni is rossz ! Akkor egy gyors hoki megoldja a bajt.
2018. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!