Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hol szoktatok óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok óvszert venni? Milyen boltban/helyen? És ha olyan helyen, akkor nem ciki, hogy látják mások is, h mit versztek, és az mire fog kelleni?

Figyelt kérdés

én egyszer vettem egy nagyáruházban gumit, és a bácsi aki előreengedett a pénztárban mert látta h a kosaramban csak 2 dolog van, láttam, h elszörnyedve nézett amikor kipakoltam a szalagra amit vettem (gumi és egy szexi alsónadrág)

vélemények?


ti hol veszitek a gumit?



2018. szept. 19. 15:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Dm, rossman

Nem ciki, nem csinálok belőle problémát.

23/l

2018. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bárhol, ahol önkiszolgálás van, és nem kell külön kérni.
2018. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban, lehetőleg amikor sokan vannak. XXL-es méretet kérek, és amikor mondja hogy csak egy méret van, akkor szomorúan rávágom, hogy na jó, akkor legyen az.
2018. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagyok, eszembe sem jut cikinek tartani a felelős szexet.

Akinek ciki gondoskodni a védelemről, az miért nem vár a szexszel, amíg felnő hozzá?

2018. szept. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Dm vagy gyógyszertár.
2018. szept. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Èn mimor Tecoban dolgoztam egyszer mosolyogtam csak magamban. A sràc vett egy ròzsacsokrot egy üveg bort ès egy doboz òvszert. Egyèrtelmű volt, hogy hòdìtani kèszül 😀 amùgy sose foglalkoztunk vele. Rossmannban vettek nàlam mèg vibràtort is. 😁
2018. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Csak te szégyelled magad miatta. Nem foglalkozik ezzel senki! Egy jót kefélni nem tilos!
2018. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már nem veszek,mert nem használunk. Viszont sosem érdekelt h ki mit gondol,ki szerint ciki v sem. Sőőt nyaraláskor vettünk párommal vibrációs gyűrűt, Rossmanba, na és?! Kit érdekel h más h néz? Mi pont leszarjuk
2018. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk óvszert nem használunk, de sikosítót rendszeresen veszek a gyógyszertárban. Sosem csináltam még problémát belőle, hogy mi szeretünk ilyet használni. A gyógyszerészcsaj meg fapofával adja, pedig gyakori vevő vagyok.
2018. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mondd fennhangon, hogy emberek kotont viszek, de nem keféléshez lesz, hanem születésnapi bukira lufinak!


Az öreget elképzelem. Úristen egy tucat kotont vett a gyerek. Én ennyiszer nem ösztökéltem meg a mamát 40 év alatt!

2018. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!