Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ciki szex élményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ciki szex élményetek?

Figyelt kérdés

Gondoltam mesélhetnénk pár ilyet.

Nekem az volt a legcikisebb, amikor még a párom szülei nem tudtak rólam és úgy sunnyogtunk be éjjel buli után hozzá,persze sexeltünk, én nagyban lovagoltam rajta, anyuci meg bejött, higy "megjöttél fiam", én meg, amilyen szókimondó vagyok, fogalmam sint hogyan de kicsúszott a számon, hogy "most fog elmenni". Irtó ciki volt, de jó fej volt az anyuci, mert nevetett rajta, én meg égtem, mint a fene.

De ez 7 éve volt kb, azóta is ő a párom, még néha azért anyós célozgat a bemutatkozásra, de csak viccesen.

Nektek melyik volt a legcikisebb?


2018. szept. 3. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

nemrég volt itt hasonló kérdés, de ugyanaz nálam a sztori.

Szex közben kitörött az ágy lába, hirtelen akkor nagyon megijedtünk majd nevettünk :D

2018. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😁ez nagyon jó
2018. szept. 3. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van. De mivel nem vagyok már tini, nem annyira foglalkoztatott a dolog. A csaj beleült, rámfeküdt, én meg alulról adogattam neki az "ívet". Senki nem kopogott, csak anyuka benyitott. Pont a lényeget látta , de totálba!


Azóta kopog :D

2018. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem szólt be, mint én.

Én sem vagyok tini 28 éves nő vagyok, de szeretem az ilyen bénázásokat, ne minden csak a tökéletességről szóljon.

2018. szept. 3. 09:37
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Lovagoltam a paromon amikor anya benyitott pont az ajtóval szemben volt az agy es en pedig szemben az ajtóval anya mindent látott majd becsapta az ajtót
2018. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 20 éves férfi vagyok.

Nekem eddig a legcikib talán az volt mikor orálisan elégítettem ki a párom lent. És anyósom be nyit látja gyorsan fel pattanunk. Le ül az ágy szélére és elkezdi mondani mi kell majd a boltból 😂😂 A másik mikor már 10 perce kopogtatnak hivogatnak én meg álló szerszámal köntösbe át vettem a megrendelésemet 😀

2018. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez durva utolsó 😂😂😂😂😂😂😂
2018. szept. 3. 12:23
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
#6 Ennél a sztorinál,már csak a helyesírásod cikibb.20 évesen hogy-hogy nem tanultál meg írni?
2018. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Csajoknak mesélek szívesen 😀 29/F
2018. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!