Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 eves lany vagyok es nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bl998 kérdése:

19 eves lany vagyok es nagyon faj a baratommal az eggyutlet!?

Figyelt kérdés
6 honapja volt az elso aktus azota kibirhatatlanul faj nogyogyasznal mar 2 nel is voltam semmit nem talaltak . Nagyon nagyon faj neha a siras kerulget aki esetleg volt ilyen helyzetben kerem segitsen?

2018. szept. 20. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésedből nem lehet megállapítani, hogy mi lehet a baj. Rendesen felizgat előtte? Nedves vagy? Az fáj, ha megpróbálja betenni? Ujjazásnál is fáj?


Elég sok kérdést vett fel a így ebben a formában a kérdésed..

2018. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
A párod méretei miatt? :D
2018. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden meg van nedvesseg elojatek(30-40perces) ujazzas is faj sikosito tobb fajta ujjazas is nagyon faj minden faj ami be hatolna
2018. szept. 20. 12:21
 4/9 A kérdező kommentje:
A meretei normalisak
2018. szept. 20. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
A fura nevű “vaginizmus” témájának kene után olvasnod, ami a neve által sugalltakkal ellentétben nem egy szélsőséges feminista ideológia, hanem vmi hasonló dolog mint amit te is tapasztalsz
2018. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olvastam mar a vaginizmusrol de nem talalom ra a valszt hogy mit lehet tenni ha az a "betegseg" all fennt valaki esetleg tud valamit errol?
2018. szept. 20. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg a helyesírásod.
2018. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen esélyes a vaginizmus, nyugodtan olvass utána a neten, meg a kezelésével kapcsolatban is...
2018. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nekem is borzasztóan fájt az első alkalom és majdnem egy év kellett, mire jobb lett. Egy tanácsom van: szexeljetek minél gyakrabban, csak így lesz jobb. Közben simogasd magad, az segít.
2018. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!