Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, ti hogy reagalnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti hogy reagalnatok hosszutavon, ha a parotoknak/felesegeteknek nagyobb lenne a libidoja, mint a tietek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 13:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen ez a "vadasz osztonos" meg kell hoditanom az elerhetetlen not dolog nekem is sokszor van eszembe. Nehez megtalalni az egyensulyt. Mert nyilvan nekem, mint nonek is jol esik, ha neha kicsit "kuzd" ertem, de azert egy sokeves kapcsolatban nem hulyitjuk egymast. Amit pontositanek, hogy nem arrop van szo, hogy nekem valami kielegithetetlen igenyem van, inkabb arrol, hogy o kivanja kevesszer a szexet. A valtozatossaggal nincs baj, a sajat hatarainkon belul rengeteg mindent szoktunk, minketten nyitottak vagyunk uj dolgokra is. En inkabb azt latom problemanak, hogy ha faradt vagy vmilyen teher nyomja a vallat, akkor nem tud rendesen kikapcsolni, ez ranyomja a belyeget mindenre, mert olyankor sokszor jincs kedve semmihez.
2018. szept. 21. 22:01
 12/12 K.Péter 76 válasza:
Szerintem egy jó kapcsolatban,ahol tényleg szeretik,és kívánják egymást a felek,ez nem nagyon fordulhat elő.Én pl anno folyton csináltam a párommal,napi 2-3x is,és sose volt unalmas.Bár ő néha megemlítette,hogy keressek valami fiatalabbat,mert kikészítem...:D Bár nem derült ki,hogy csak viccből mondta e,mert nem emiatt lett vége a kapcsolatnak,de az már más lapra tartozik.
2018. nov. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!