Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen nővel? Miért vannak oda érte?

Figyelt kérdés

Szexuális, érzelmi, bármilyen értelemben.


Külsőre csinos, nőies, szép arcú, lapos hasú, közepes mellű. Nem is ez a lényeg.


Introvertált, zárkózott, átlag felett intelligens, de rideg, sötét, szarkasztikus, és borzasztóan manipulatív, de úgy, hogy észre sem veszik a kívülállók sem. Látja a gyenge pontot, meg is ragadja, ha kell.


Ha egyszer megnyílik, nagyon hosszú intellektuális vitákat lehet vele folytatni, ugyanakkor kedvesen csipkelődős lesz, apró dolgokban törődő, szexben odaadó és nagyon hűséges, rá se néz másra, csak a tiéd.


Viszont általában nem nyílik meg. Az érzelmei elől inkább menekül. Passzív-agresszív.


Sőt, kiszámíthatatlan. Random megszakítja a kapcsolatot véglegesen bárkivel, ha úgy érzi, nem illenek össze, legyen az pasi, legyen az évek óta barátnő, és nem érdekli, hogy hiányzoni fog-e nekik. Rendkívül független. Például volt egy barátnője, akivel elmentek több napra valahová, ahol a barátnője azzal volt elfoglalva, hogy flörtöljön, pasizzon, kellesse magát. Neki ez nem tetszett, mert ő azért ment, hogy "felfedezze a helyet", ezért SOHA TÖBBET nem beszélt a lánnyal. Szerintem ez kevés indok egy barátság megszakításához...


Az sem érdekli, hogy már nem maradt neki senki. Elvan a saját kis világában, tanul, dolgozik, zenét hallgat, ír, költ, sportol, utazást tervez teljesen egyedül, idegen országba akar költözni, alszik, betegesen imád öltözködni, sosem igénytelen, mindig csinos, egyedi.


Csak kapcsolatban szexel, amúgy meg se közelítse ilyen szándékkal senki, és ezt nagyon lényegretörően ki is jelenti, nem kertel, nem játszadozik és nem kelleti magát. Nála a manipuláció ennél sokkal alattomosabb módon mutatkozik meg.


Keveset mosolyog.


A legmélyebb lelki vetületében amúgy harag van és önértékelési zavarok. De ezt csak én tudom, mert ő a volt barátnőm, és szerintem egy szociopata, de szó szerint rengeteg férfi ismerősöm oda van érte. Kérdem én, miért??? Velem sem beszél, mert "nem törődtem vele". Ennyi volt az indok. Meg sem várta, hogy tudok-e változtatni. Érzelemmentesen, rezzenéstelen arccal jelentette ki, hogy vége.


Mi a véleményetek erről a viselkedésről? Szociopata, asperger?? Szexualitás nélkül meg hogy van meg? Nem hiányzik neki? Általában évekig egyedül van... Évekig nem lehet kibírni szex nélkül!


És az ember társas lény. Ilyen nincs, hogy egyedül utazok, stb... Én nem értem, de komolyan.

Szerintetek? Miért ilyen, és miért tetszik ez másoknak?



2018. szept. 23. 01:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Komolyan hajnali 2 van és azon agyalok hogy sosem volt rám még senki ennyire ambivalens hatással.
2018. szept. 23. 01:55
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Lazíts kicsit:


[link]

2018. szept. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
lol köszi
2018. szept. 23. 02:02
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Azta nyugi van drágaság
2018. szept. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Így leírás alapján tényleg nagyon vonzónak tűnik.
2018. szept. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De miért az? Nem bájos, amilyennek egy nőnek kell lennie, hanem rideg.
2018. szept. 23. 02:05
 7/26 A kérdező kommentje:
Amúgy ahogy ezt a kérdést visszaolvasom, lehet én is fura gyerek vagyok
2018. szept. 23. 02:06
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Alpári leszek, de a válasz nagyon egyszerű, mert pina.
2018. szept. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
szerintem INFP vagy INFJ
2018. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

már h ne lenne olyan h egyedül utazik vki :D én is szoktam.. azért mert a te világképedbe nem fér bele, igenis létezik.

amugy azért vonzó mert hideg, ettől érdekessé, izgalmassá, KIHIVÁSSÁ válik, amit a pasik imádnak, ha meg jól is néz ki persze h megakarják szerezni.

2018. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!