Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen nővel? Miért vannak oda érte?

Figyelt kérdés

Szexuális, érzelmi, bármilyen értelemben.


Külsőre csinos, nőies, szép arcú, lapos hasú, közepes mellű. Nem is ez a lényeg.


Introvertált, zárkózott, átlag felett intelligens, de rideg, sötét, szarkasztikus, és borzasztóan manipulatív, de úgy, hogy észre sem veszik a kívülállók sem. Látja a gyenge pontot, meg is ragadja, ha kell.


Ha egyszer megnyílik, nagyon hosszú intellektuális vitákat lehet vele folytatni, ugyanakkor kedvesen csipkelődős lesz, apró dolgokban törődő, szexben odaadó és nagyon hűséges, rá se néz másra, csak a tiéd.


Viszont általában nem nyílik meg. Az érzelmei elől inkább menekül. Passzív-agresszív.


Sőt, kiszámíthatatlan. Random megszakítja a kapcsolatot véglegesen bárkivel, ha úgy érzi, nem illenek össze, legyen az pasi, legyen az évek óta barátnő, és nem érdekli, hogy hiányzoni fog-e nekik. Rendkívül független. Például volt egy barátnője, akivel elmentek több napra valahová, ahol a barátnője azzal volt elfoglalva, hogy flörtöljön, pasizzon, kellesse magát. Neki ez nem tetszett, mert ő azért ment, hogy "felfedezze a helyet", ezért SOHA TÖBBET nem beszélt a lánnyal. Szerintem ez kevés indok egy barátság megszakításához...


Az sem érdekli, hogy már nem maradt neki senki. Elvan a saját kis világában, tanul, dolgozik, zenét hallgat, ír, költ, sportol, utazást tervez teljesen egyedül, idegen országba akar költözni, alszik, betegesen imád öltözködni, sosem igénytelen, mindig csinos, egyedi.


Csak kapcsolatban szexel, amúgy meg se közelítse ilyen szándékkal senki, és ezt nagyon lényegretörően ki is jelenti, nem kertel, nem játszadozik és nem kelleti magát. Nála a manipuláció ennél sokkal alattomosabb módon mutatkozik meg.


Keveset mosolyog.


A legmélyebb lelki vetületében amúgy harag van és önértékelési zavarok. De ezt csak én tudom, mert ő a volt barátnőm, és szerintem egy szociopata, de szó szerint rengeteg férfi ismerősöm oda van érte. Kérdem én, miért??? Velem sem beszél, mert "nem törődtem vele". Ennyi volt az indok. Meg sem várta, hogy tudok-e változtatni. Érzelemmentesen, rezzenéstelen arccal jelentette ki, hogy vége.


Mi a véleményetek erről a viselkedésről? Szociopata, asperger?? Szexualitás nélkül meg hogy van meg? Nem hiányzik neki? Általában évekig egyedül van... Évekig nem lehet kibírni szex nélkül!


És az ember társas lény. Ilyen nincs, hogy egyedül utazok, stb... Én nem értem, de komolyan.

Szerintetek? Miért ilyen, és miért tetszik ez másoknak?



2018. szept. 23. 01:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%

#20 - ott a pont. Ezt nem is kell túlmagyarázni.


Már írtam egy hozzászólást, amiben leírtam, hogy szerintem a kérdező gondolkodik sémákban. A következő hozzászólása után már biztos vagyok ebben.


Csak ideig-óráig jó az embernek, de utána keres egy társat, mert így rossz neki blabla... Látom, te még nem hallottál arról, hogy az ember lehet független. Én pl még soha nem voltam szerelmes. A szexet szexkapcsolatokban oldottam meg.


A férfiak koslatnak utánam, de ha elküldöm őket, az általában nem a külsejük miatt van (volt már, hogy olyan pasit küldtem el... úgy nézett ki, mint egy filmsztár), hanem mert nincs meg azba különös szikra kettőnk között. Illetve ő érzi, de én nem. Ez is... külső miatt elküldeni... attól hogy valaki szép még nem biztos, hogy mindenhová zöld utat kap.


Vedd már észre, hogy kicsit korlátolt a gondolkodásod. Nyisd ki a szemed jobban és meglátod, hogy hiába hasonlóak az emberek, mégis rendkívül eltérőek. Nem Paulo Coelho könyvekből kell az emberek lelkét megismerni.

2018. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%
No, akkor itt egy INFJ nő válasza is: mert kihívás!
2018. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Mert van esze, különleges, van élete.

Enis adnám az ilyen nőt.

2018. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#20 Ő nem aszexuális. Igencsak nagy "étvágya" van, de csakis kapcsolatban.


Ne értsetek félre, nem skatulyázom be az embereket, egyszerűen csak nem találkoztam még ilyennel, amilyen ő, minden korábbi tapasztalatom azt mutatja, hogy az introvertált embereknek is kell egy társ. Én ilyet meg nem láttam, aki feladná ezt, ezért furcsa ez nekem. Nem vagyok középszerű gondolkodású ember én sem, nem váletlenül választott anno engem.


amúgy ha már mbti, akkor inkább őt INTJ-nek mondanám, nem INTP-nek, nincs Ti, Ni-Te van (mondjuk Ni-Fe is lehet akár, a fene tudja)


Nahát mennyi ember magára ismert amúgy.

2018. szept. 24. 20:22
 25/26 A kérdező kommentje:
Meg amúgy a legtöbb lány ijesztően társfüggő, azt elfelejtettem leírni. Összeomlanak, ha nincs pasijuk. Ezek után ő nagy újdonság volt.
2018. szept. 24. 20:25
 26/26 anonim ***** válasza:

#20-as vagyok. Az MBTI racionális csoportjába tartozó emberek szeretnek függetlenek lenni, ezzel semmi baj nincs, mert alapvetően tudós, szakértő szellemiségűek, akik inkább a munkájukban, hobbijaikban szeretnek kiteljesedni az emberi kapcsolatok helyett.

Szerintem jól jártál, hogy ilyen volt a lány, mert a kapcsolatfüggő ember sokkal rosszabb, mint a függetlenséget pártoló. Sőt, ha egy alapjáraton független ember köt ki nálad és esetleg komolyan is gondolja veled, akkor biztos lehetsz, hogy nem unaloműzésből van veled. :)

A titok nyitja, hogy hagyd "lélegezni", elvonulni, ahol önmaga lehet. Közben te is eljárhatsz ide-oda, simán elenged a haverokkal, nem féltékeny típus, és a jó hír az, hogy nincs nagy igénye, nem várja el, hogy állandóan elvidd valahova vacsorázni vagy utazni. Ha fontos vagy neki, akkor csak a te kedvedért hajlandó kimozdulni és akkor már örül annak az egy szem társaságnak.

Tudom, ez a hajó elúszott, de tippként még jól jöhet a saját tapasztalatom, ha újból ilyen lányba botlanál.


#21-esnek: Ámen! :D

2018. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!