Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vèlemènyetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèlemènyetek erről?

Figyelt kérdés

Ha azt mondják nektek hogy, egysíkú ès unalmas ha csak veled találkozik az illető ès vágyna arra hogy barátokkal is elmenjen programra?!

És te nem akarsz a te ismerőseiddel mert csak azzal akarsz lenni mindig akit szeretsz,de ő nem szeret mert plusz az hogy csajozni is akarna melletted de még nem volt lehetősége, de ha lesz akkor megfogja tenni:( illetve a kérdés első rèszère vonatkozóan az sem normális ha engem nem tud érdekelni az ismerőseim nem tudnak érdekelni a pasik sem a szüleim csak folyton vele lennèk másfèl èv után is?!;(

Segítsetek:( annyira elveszett és szomorú lennék nèlküle nem tudok èlni a gondolattól hogy mas lánnyal lenne kivagyok készülve nem tudom lezárni vele de ő nem szeret engem :(

N31


2018. szept. 23. 20:36
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Most akartam leírni, hogy ez már beteges kötődés, és eddig úgy gondoltam, hogy a normális nők az ilyen hülyékhez kötődnek, és nem adnak esélyt a normális pasiknak, de most már úgy gondolom, hogy inkább megérdemlitek, hogy ilyen kapcsolatban szenvedjetek, így legalább nem veszitek el az esélyt azoktól a pasiktól akik értelmes nőt keresnek.
2018. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Nem az hogy bizonylatok csak leírtam felszínesen mi van:(
2018. szept. 23. 23:05
 23/46 anonim ***** válasza:

Felszínesen mi is leírtuk, hogy mi a véleményünk erről.

1.5 éves kapcsolat után, úgy gondolom, hogy ezt valami

lelki sérülésed okozhatja. Ilyen jellegű kötődés a rosszhoz, csak emiatt alakulhatott ki, ami ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem normális.

Én is átmentem ezen, jóval több idő volt a kapcsolat, és ott is voltak sérelmek, de idővel túl tudtam tenni magam.

2018. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Nem a rossz miatt ragaszkodok hozzà
2018. szept. 23. 23:43
 25/46 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Nem a rossz tulajdonságokhoz, hanem a rossz "kapcsolathoz (emberhez)" ragaszkodsz.
2018. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Megfojtod.
2018. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
De nem tudod ,tudjátok igazán mi miatt reagálok így....:(
2018. szept. 24. 04:45
 28/46 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor szégyellem, hogy én is nő vagyok. Tipikus hiszti, ki akarod csikarni, hogy sajnáljunk, úgy, ahogy azt a férfit us bezárod. Megjátszod, hogy milyen szerencsétlen vagy (azokkal az ostoba szomorú szmájlikkal, amitől a falnak megyek), csak higy kicsikard az együttérzésünket, de szerencsére sokan átlátnak itt rajtad és nem pátyolgatnak.

Az meg a másik, hogy leírjuk a véleményünket, aztán benyögöd, hogy de mi nem tudjuk miért reagálsz igazából így.

:D komolyan, te tényleg beteg vagy. Talán akkor le kellett volna írnod, hogy mi is tudjuk?

És igen, te vagy a hibás, valóban. Ez volt eddig az egyetlen értelmes megnyilvánulásod.

2018. szept. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Rendben .
2018. szept. 24. 08:26
 30/46 A kérdező kommentje:

Nem játszok én meg semmit ....hisztitol még távol esik amit megèlek belülről....ha a helyzetekben lennèl mindjárt mskèpp beszelnèl.Dől belőled a rosszindulat.

És tényleg nem ismered se engem sem őt miket csinàlt...

2018. szept. 24. 08:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!