Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vèlemènyetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèlemènyetek erről?

Figyelt kérdés

Ha azt mondják nektek hogy, egysíkú ès unalmas ha csak veled találkozik az illető ès vágyna arra hogy barátokkal is elmenjen programra?!

És te nem akarsz a te ismerőseiddel mert csak azzal akarsz lenni mindig akit szeretsz,de ő nem szeret mert plusz az hogy csajozni is akarna melletted de még nem volt lehetősége, de ha lesz akkor megfogja tenni:( illetve a kérdés első rèszère vonatkozóan az sem normális ha engem nem tud érdekelni az ismerőseim nem tudnak érdekelni a pasik sem a szüleim csak folyton vele lennèk másfèl èv után is?!;(

Segítsetek:( annyira elveszett és szomorú lennék nèlküle nem tudok èlni a gondolattól hogy mas lánnyal lenne kivagyok készülve nem tudom lezárni vele de ő nem szeret engem :(

N31


2018. szept. 23. 20:36
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Ja és amikor irtam kicsit róla akkor is le lettem szólva hogy èn szarozom őt....bocsànat...talán ezért nem írom le az egészet és hogy miért szeretem ennek ellenére is
2018. szept. 24. 08:46
 32/46 anonim ***** válasza:

Akkor minek írtad ki a kérdést könyörgöm... vagy a teljes sztorit írd le vagy semmit!


Ettől meg a falnak megyek... ez a nem jártál még az én cipőmben duma :D mindenki azt hiszi, hogy ők megjárták a poklok poklát, a többi ember élete szivárványból és csillogó sörényű pónikból áll.


Ezt fejezd már be. Tipikus nő vagy, aki hisztizik és el akarja érni, higy sajnálják, mert a csúnya férfi kihasználja.


Csak azt lehet kihasználni, aki engedi.


És azért mert nem.értek egyet veled, az nem azt jelenti, hogy rosszindulatú lennék. Ha elkezdenélek pátyolgatni, még a végén csak még jobban belekényelmesednél az önsajnálatba. Ez meg kinek jó? Bár téged elnézve, aki harminc évesen egy 13 éves értelmi szintjén áll, attól nem is várhatok fejlődést.

2018. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek....es nem azt akarom hogy sajnaljanak....nekem nem azzal van problèmàm valójában,hogy menni akar az ismerőseivel.felolem.mehetne akarmerre

Hanem azzal hogy közben szoronganèk,hogy valakivel össze ismerkedik e.

Mert én nem ismerkednèk....ha ismerőseinek lennèk azért mert őt èrtèkelem, ès elfogadom küllemre...és jött ment szexnèl nekem ő sokkal többet èr....és nekem fáj hogy ő nem èrtèkel sokkal fontosabb lenne neki màs jóval fiatalabbakkal szexelni mint az èn lènyem....

Èn sosem bàntottam az ő küllemèt mindig pozitív dolgokat mondtam rà.

De ő engem számtalanszor ,hogy renyhe a bőröm borzalmasan löttyedt a hasam..170 cm vagyok 52 kiló ....meghogy edzek....meg ne egyek akkor amikor jólesik.....meghogy vèkony az arcom,be van esve, ràncos vagyok...takarèklángon tetszek neki az exe milyen cuki volt, az nem számít ha én aranyos és törődő vagyok....ja és az exe nagyobb termetű nàlam ,nàla meg legfőkèpp....persze ez nem volt gond...engem meg össze vissza kritizált....ha újítók a küllemében nem számít mindent èrte teszek, semmi nem számít sosem mondja hogy csinos vagyok persze az exe aki hétköznapi, unalmas attól még még mindig él van szàllvaces a többi exetől is....úgy érzem.barmitvteszek nem èrtèkelikmdig csak a negativat emeli ki a viselkedésében is amihez ő hozzàjárul eröteljesen mert sokszor mondtam már neki azt is hogy nagyon rosszul esik és megaláz azzal is hogy majd le esik mellettem az utcán bámulja a 15 éves tini lányokat ezerrel.ez fáj folyton hogy semmibe vesz akármit teszek pozitívat és szexért eldobja rögtön mert egy nagy nulla puffogok hàzsàrtos szarnak gondol akit a földbe kell döngölni mert nem ér semmit mert nem 15 éves hamvas feszes tinilany

2018. szept. 24. 10:00
 34/46 A kérdező kommentje:
Ha ismerőseimmel lennèk* fèlre gèpel a telefonom....
2018. szept. 24. 10:02
 35/46 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizalom, akkor mi értelme ennek a kapcsolatnak?
2018. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

A leírásodból egyértelmű hogy ez a férfi nem szeret téged.

Csak használ. Jó vagy neki, amíg nincs más.

Nem kéne esedezni előtte, meg szenvedni miatta, hanem a sarkadra kéne állnod, úgy kipenderítened hogy a lába ne érje a földet, és keresni egy normális, intelligens férfit. (De aztán az újat sem összenyomni a túlragaszkodásoddal, mert ezzel csak távolabbra lököd őket magadtól.)

2018. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
51%

Még mindig te vagy az idióta... miért unalmasozod le az exét? Azért mert féltékeny vagy rá. Nem az exe csinált neked rosszat, hanem a pasid.


Ennyit szid a pasid és te vele vagy? Jesszus. Neked tényleg nincs eszed. A beteges ragaszkodásod a hab a tortán. Eddig is látszott, hogy beteges, de ezek után végképp az. Nem foglak sajnálni azért, mert saját magad alatt vágod a fát. Egy intelligens nő már rég otthagyta volna. Ja, és ilyen tanácsokat ne adjatok neki, hogy intelligens férfit keressen... egyrészt az nem fog vele szóba állni, ha mégis, megfojtja a beteges ragaszkodással. Bár ha intelligens, akkor otthagyja őt idejében.

2018. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Hàt arról nem írtam mi miatt szeretek vele lenni....nem gondolom hogy betegesen ragaszkodok ....csak büszkeségének nincs...
2018. szept. 24. 12:24
 39/46 A kérdező kommentje:

Az exe küllemère írtam hogy unalmas

Nem tudom miért kell ezerrel támadni.

Ha ennyire felidegesít élek akkor ne irkálj mert semmi hasznos nincs abban amiket írsz.Szia

2018. szept. 24. 12:25
 40/46 A kérdező kommentje:

Büszkesègem*

Meg akárhányszor bànt akkor is valamièrt a pozitív oldala erőteljesebb számomra:(

2018. szept. 24. 12:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!