Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hosszú haj hátrány szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú haj hátrány szexnél?

Figyelt kérdés

Eddig egy komoly kapcsolatom volt, az akkori párom imádta a hajam. Szopásnál belekapaszkodott a hajamba, kutyapózban megmarkolta a fonatomat/copfomat. Lovaglópózban sem volt gond, tetszett neki ahogy sejtelmesen eltakarta a melleimet, sokszor a kézfeje köré csavarta és úgy irányított. Engem ez nagyon izgatott. Ja egyébként majdnem a fenekemig ér a hajam. Most van egy új kapcsolatom, nemrégen feküdtünk le először egymással. Ő kijelentette hogy neki így nem fog menni, csak ha kontyba kötöm a hajam. Én így nem érzem jól magam, a vadulás is hiányzik. Szerintetek idővel ez el fog múlni? Vagy lehet hogy neki is megtetszenek a hajamban rejlő lehetőségek?

21L



2018. szept. 23. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most feküdtetek le először, feltételezem még annyira nyíltan nem beszéltetek a szexről, szóval először is mesélj neki a vágyaidról, hogy miket szeretsz, aztán majd a reakciójából kiderül, hogy van-e esély arra, hogy megszeresse, vagy teljesen elutasítja a dolgot. És persze ha elutasítja, akkor meg köszönj el tőle, ne maradj olyannal, akivel nem egyeznek a vágyaitok.
2018. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy lehet, hogy a pasasnak nem tetszik az a szép , hosszú haj.
2018. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég nagy idióta lehet a barátod. Biztos neki te vagy az első. SOHA ne engedd, hogy beleszóljon abba, hogy milyen legyen a hajad, stílusod, stb...

Ha már a hosszú hajad a problémája, akkor lesz még más problémája is.

Próbálj vele beszélni erről, hogy neked tetszik a hajad és nem fogod levágatni, ha nemn fogadja el, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy el kell hagynod.

22/F

2018. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha jól olvasom, konkrétan levágatásról eredetileg szó sem esett, csak mert mindenki ezen lovagol. De nem is ez a lényeg. Hanem hogy beszéljétek meg komolyan a témát, mert ha mindig az lesz belőle, hogy valamelyikőtöknek vagy hiányérzete marad, vagy olyat kell tennie, amitől kényelmetlenül érzi magát, akkor amúgy lehet bármilyen jó a kapcsolatotok más téren, hosszú távon nem fog működni.
2018. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!