Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsonyabb lányok akik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonyabb lányok akik olyan 160-168 cm és e között vannak, ti tényleg jobban bírjátok a nagy méretet? 20 felett is akár?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hogy fér ki a hüvelyen egy 40-50 centis kisbaba?🤔🤔
2018. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
11: hormonok segítik tágulást, pluszban gátat vágnak nehogy szétszakadjon a nő, orvosilag meg 6 hét gyógyulási idő van utána
2018. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Úgy hogy szűlés elején benn van a méhedbe majd ahogy nyomod egyre kijjebb jön értelem szerűen ha valakinek 15 cm a hüvelye akkor csak 15 cm-re van a hüvelybe a baba a többi része vagy a méhbe van még vagy már kinnt.
2018. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

168 cm nem alacsony. Vannak 145 meg 155 cmes lanyok is. Na ők alacsonyak.

Amúgy a hüvely mérete nincs összefüggésben a testmagassággal. Vannak tágobb, szűkebb, hosszabb, rövidebb hüvelyő nők. Mindenki tagul, de a sajat lehetőségeihez képest.

(A szüles pedig egészen más dolog, mint a szex. Más a tagolás, "csontok is szetnyílnak", iszonyat fájdalmas, s min. 6 het a felépülés!)

2018. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

"Ezt a butaságot hogy a nagy pénisz rossz,a kispéniszű pasik terjesztik csak"


Ezt a butaságot pedig valóban kispéniszű pasi képes csak leírni.

2018. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

#8


Na azért arra a 8%-ra kíváncsi lennék


:D F.

2018. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

A szules nem feltetlen fajdalmas dolog. Sajat tapasztalat :-) sot van akinek orgazmusai vannak kozben!

A szules vagyis a kitolasi szakasz alatt van a baba a huvelyben, a folyamat alatt tagul ki a huvely es a mehszaj annyira h kiferjen a gyerek.

Atlag 36cm a fejkormerete a babanak.


A meh es a huvely aranylag hamar par nap alatt visszanyeri eredeti meretet. A 6 het azert van mert a szules soran keletkezett mikro repedesek es a meh nyalkahartyajanak regenereacioja szukseges. Ill a fertozes veszely nagyobb. A mehbol ebben az idoszakban tavoznak a nyalkahartya maradeka es ver, ami a renereacio alatt fokozatosan csokken majd kb 2 het alatt megszunik. Van akinek tovabb tart...

2018. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%
Én alacsony vagyok és szeretem a nagy méretet de ennek semi köze a magasságomhoz
2018. szept. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Bummer ***** válasza:
79%

Nem feltétlen van összefüggésben a kettő, talán annyiban hogy minél nagyobb a magasság, alkat különbség annál kevesebb a kényelmesen használható póz.

Én párszor lefeküdtem egy 150 centis vékony nővel, én meg 185 vagyok. Sok átlag póz esélytelen volt. A méretet tekintve neki senkinél nem volt gond 18-20 centiig, csak annyira mint bármelyik nőnek, vagyis ha már a méhét "vered" telibe az semmiképp sem jó.

Amit nem bírt bármely izgalmi állapotban az a vastagság. És az se segített hogy nem igen mentek a kényelmi pozitúrák.

2018. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20%
Én a 25/8 alattit nem is élvezem:(
2018. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!