Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmentek egy buliba, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek egy buliba, vagy akárhova, hogy zajlik egy egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés
a kérdés furán hangzik :D de nem tudom jobban megfogalmazni , szóval buliban valahol megejtitek, vagy hazamentek hozzá vagy hozzátok ? Vagy egyáltalán hogy hozzátok össze? Odatáncoltok hozzá, elvagytok kicsit aztán hogy mentek tovább? Lányok hogy mentek bele? mert nyilván a másik félen is múlik. És ne legyünk szőrszálhasogatóak az egyéjszakás kalandhoz nem kell Casanovának lenni, mielőtt valaki idejön trollkodni.
2018. szept. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Mi az hogy hogy zajlik?

Mi ez? Befagyott folyó?

Ahány ember, annyi féle megoldás, lehetőség. Függ az adott szituációtól, az embertől, a környezettől, stb

Nincs erre előre megírt forgatókönyv

Valaki képes felszedni pasit/csajt és valaki ilyen retardált kérdéseket ír ki gyakorira, mert fogalma sincs hogy kéne ezt kivitelezni.

2018. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem trollkodás, de ha így túl aggódod nem is lesz egyéjszakásod.. Amúgy úgy zajlik, hogy nem úgy indul neki a normális ember hogy na most megyek egéjszakásozni, mert a lány, csaj nő az érzékeny radarjaival ezt rögtön észre veszi és vagy oda sem jön hozzá vagy játszadozik vele mert az egyéjszakás kaland szerintem egyáltalán nem azt jelenti hogy komolytalan dologról van szó. Pontosan amit kérdezel meg kell logisztikázni hogy kinél vagy hol lesztek együtt, mi a helyzet a védekezéssel stb, de gyorsan mert ha habozol lehet hogy a lánynak elmegy a kedve teszem hozzá jogosan. Amúgy én pár ilyen kalandot kivéve ahol éreztem hogy nem lesz folytatás úgy mentem bele hogy remélem még találkozom a lánnyal, mert jó volt vele a szex de nem csak az mondjuk én már vén farok vagyok de huszonévesen is szoktam előtte is utána is beszélgetni a lányokkal mert csak az alakja vagy külső tulajdonsága számomra nem elég kulcs inger.. Szóval ez olyan mint a pecázás, ha hatalmas halat akarsz fogni és rágörcsölsz akkor lehet hogy senki nem kapja be a kukacod!
2018. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrét eset! Nem ismertem előtte a lányt akkor láttam először. Egy diszkóban oda táncoltam a lányhoz, kicsit táncoltunk együtt max fél óra. Elég egymáshoz nyúlós tapizós tánc volt! Aztán a lány simán meg kérdezte hogy dugunk-e! Egy parkban nem messze meg is történt! Azóta sem láttam! :-D
2018. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!