Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg családi kérdés. Benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg családi kérdés. Benne legyek?

Figyelt kérdés
Nagynéném egy érett 30 éves nő és nagyon szép. A minap ideadta a telefonját és a legjobb barátnője írt. Rólam veszélgettek hogy milyen helyes vagyok és legszívesebben lefeküdne velem... Nekem is nagyon bejön és hát még szűz vagyok, szóval szerintetek titokban tartva ráírhatok ezzel kapcsolatban? És ha igen, mit?
2018. szept. 24. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
En beprobalkoznek nala :)
2018. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Allj kozel hozza, oleld meg amikor talalkoztok simogasd mintha csak rokoni simogatas lenne hogy milyen jol esik atolelni. Kerdezd meg ott aludhatsz-e nala, stb.
2018. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Legyél benne! Mindkét értelemben!
2018. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy már, csak azért mert szűz vagy nem kell ráugrani bárkire aki mozog! Legyen már egy kis tartásod! Utána képzelj el egy családi ebédet, pár hónap/év múlva...
2018. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig írnék neki amíg fel nem ébredek.
2018. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Édes Istenem! Ilyenen leállni gondolkodni?...

Hát már rég visszafelé kéne hogy gyere!

Esküszöm ezektől a nyámnyiláktól ki fog halni a nemzetünk!

Amíg itt sz@rakodsz, küld el a címét, én megkérdezem tőle, hogy akar-e téged?...

2018. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Érett az nagyon fontos. Harmincas érett mi? Azért vigyázz a bepriccolással, mégiscsak van közös gén.
2018. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Sok sikert ocskos
2018. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!