Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádja ha "menekülök" kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádja ha "menekülök" kicsit előle szex közben, nem bír magával. Milyen gyakran csinálhatom ezt? Esetleg ehhez hasonlót tudnátok?

Figyelt kérdés
A párom aki amúgy rettentő nehezen élvezett eddig el azt vettem észre legutóbb, hogy szereti ha elmászok előle szex közben. Teljesen véletlenül jöttem rá egy óriási orgazmusom közepette, mikor akarva-akaratlanul is mozdultam el előle és próbáltam menekülni kicsit az erős érzés alól. Ilyenkor átmegy vadállatba és pillanatok alatt elsül. Ez nekem rettentően tetszik. Még egyszer kiváncsiságból eljátszottam azóta, akkoris alig bírt magával. A kérdésem az lenne, hogy nem akarom ha hozzászokna, vagy ha ez már nem lenne izgató számára. Milyen gyakran tehetek így? egyszerűen megőrülök tőle, hogy ilyenkor mennyire nem bír magával, de csak nem tehetem meg midnig... Vagy ehhez hasonlót kiváltó dolgokat tudnátok nekem mondani?

2018. szept. 25. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, ha valakinek van egy berögzült kedvence, azt nem lehet megunni. Mi már több mint 5 éve játszunk hasonlót :D....
2018. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hátulütő, hogy amikor valóban nem akarod, elmennél akkor sincs menekvés. Ez most mág nem probléma 😱
2018. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ez izgatja fel és ez a fétise ,pervezioja akkor sose fogja megunni. Vagy legyen benne változatosság is, másképp kezdj bele a menekülésbe esetleg szerepjátékozzatok ahol ő a betörő te meg az áldozat. Jó tudom elég perverz, de játéknak jó :D én bírnám ha ilyen pasim lenne. Szerencsés vagy.
2018. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!