Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leírnátok kérlek milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok kérlek milyen érzés volt életetek első behatolása?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, és csak férfiak válaszát szeretném hallani.


Bizonyára az utóbbi időkben hasonló témájú kérdéseket olvashattok mint amilyen ez is, azért mert többsége valószínűleg az én kérdésem, ugyanis életem egyik legnagyobb problémájáról van szó.


A cerkám akció közben képtelen állni, nem vagyok képes a behatolásra, pedig nagyon vágyom megtapasztalni az érzést, de még pénzen sem tudok vásárolni szexet hol ott telik rá, de a testem nem fukcionál.


Otthon viszont nagyon is, sőt néha az utcán is, ahogy tisztán ki tudom venni, milyen bugyi van rajta, vagy a kollégám legugol és nem törődik azzal hogy látszik a segge.


Szervileg semmi bajom.


Nagyon érdekelne a behatolás érzete, az első. Az érdekel a legjobban, ha nem emlékszel akkor a legrégebbit Meséld el kérlek.


Ne azt írd hogy nagyon jó volt, írd kérlek körül, meleg, nyálkás, írj hasonlatot, olyan érzés volt mint....


Köszönöm ha szánsz rám pár percet.



2018. szept. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Minden punci más és más, de szerintem kifejezetten bizsergető, kellemes, izgatóan szorító érzés, főleg amikor a csaj rászorít 😉 nehéz szavakkal körülírni 😉 hajrá.
2018. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
miert nem mesz el egy szexualis pszichologushoz? ha nem szervi a baj akkor kizarasos alapon csak lelki eredetu lehet a problema. azt irtad, h penzed van, tehat ez sem lehet akadaly
2018. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor eloszor behatoltam, akkor igazabol nem tudtam hovatenni a dolgot. Sokat vartam vele. Ereztem, hogy valami melegseg jarja korul a farkam, de nem volt semmi extra igazabol. Talan tulizgultam a dolgot. Gondolom ez mindenkinel mashogy jon ki, pl. valaki tok hamar elsul.


Aztan egyre jobb lett. Jo par alkalommal kesobb megtortent gumi nelkul. Forro, lucskos. Egyszeruen csodas. De akkor lesz tenyleg jo dolog az egesz, ha erzelembol teszed.


Szoval osszefoglalva azt tudom irni, hogy erzed, hogy valamilyen kozeg koruljarja a szerszamot. Nem szorit, de nem is laza. Erezhetoen meleg/forro. Es erzed, hogy nem sima a huvely felulete. Talan a redős szot tudnam ra mondani.


Remelem segithettem.

2018. szept. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elösször elmondanám hogy exprosti volt az a nő akivel legelső szexuális élményem megtörtént. A dolog úgy történt hogy keményre szopott és beleült a farkamba elsőre annyira forró volt hogy azt éreztem szinte leolvad a szerszám és utána átváltott egy finom neves meleg àlomá ahogy körbeölelte a merev hímvesszőm mind a 17 centijét,de szerencsére nem mentem el azonnal kicsit dolgoznia kellet rajtam, pedig nagyon neves volt és könnyen halad a szerszámom ki-be.
2018. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég tagas volt a tér. Sötétben csináltam és zseblámpával világitottam.😆😆
2018. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nedves, forró, meleg, szűk és szorít... És kívánod nagyon a tulajdonosát. Abban a pillanatban rájössz, hogy a farkadnak ott van a legjobb helye, nem pedig a gatyában😀
2018. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű a problémád. A stressztől van, hogy lelankadsz. Valószínű a teljesítési kényszer miatt van, de lehet más oka is. A nagyon gyors magömlés is általában ettől van.

Az első behatolásnál nekem elég speciális volta helyzet, az nem volt kellemes. Hosszú lenne leírni.

Én csak akkor élvezem, hogy ha már van egy kapcsolat rendesen és el tudom engedni magam. Addig nekem van egy feszültség, stressz ami miatt nem is tudom élvezni. El tudok menni a legtöbbször, sőt gyakran olyankor még túl hamar is, de maga az érzés amit odalent érzek szinte semmi. Nem azért, mert a lány lenne tág, egy adott lánynál is ez a helyzet. Hanem ez a stressz szerű dolog egyszerűen kihat az érzékelésemre. Igazából nem csak a péniszem érzéketlenebb, hanem mindenem. Viszont ha sikerül feloldódnom, akkor meg nagyon jó érzés. Nem lehet egyszerűen leírni. Tényleg a kellemes melegség, ahogy leírhatatlanul görget mindent finoman lent, ahogy mozog. Tényleg mikor először nyomod be finoman tövig, akkor kb. azt érzi az ember, hogy ezért élt eddig. Meg rájönnek ilyen kicsit megmosolyogtató és indokolatlan érzések, hogy most férfi vagyok. Persze nem ettől lesz valaki az, de akaratlanul is jön egy ilyen hülye érzés. Nekem amúgy maga az ejakuláció nem olyan nagy szám. De maga ahogy benne vagyok és az egész folyamat, majdnem egyenértékű az ejakulációval. Meg ha már feloldódok és jobban érzek mindent, akkor eleve könnyebben tudok szabályozni mindent.

De írtam, hogy általában. Van amikor ez a stressz és érzéketlenség meg pont azt eredményezi, hogy nem tudok elmenni. Szóval nálam sokféleképpen jön ki.

De ismétlem nálad biztos, hogy a szorongás és a stressz eredményezi. Amiről meg nem te tehetsz. Tehet róla a környezet ahogy felnőttél, hogy alapvetően egy ilyen ember vagy, arról pedig, hogy szexuális téren ez ilyen sarkos meg tehet a mai világban lévő kommunikáció is a szex terén. Többek között az ilyen oldalak is mint ez itt.

2018. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!