Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők szerintetek van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerintetek van esélyem Bp en találni szexpartnert szexkapcsolatra? Már így 35 év körül?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
enis 35ffi bp lazat sosem kerestem..de miert ne talalnal??
2018. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos h van esélyed,csak ne görcsölj rá.
2018. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak ugye az a baj hogy ha bejönnek én is neki ő is nekem akkor is mindig az van hogy ő mármint a nő nem lesz második!
2018. szept. 26. 08:16
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Van persze

Bármelyik városban

De mèg falun is

24N

2018. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

😄Hol ha nem pesten?

Nekem van esélyem szoboszlón?

Bárkinek bárhol bármire van esélye,még klubba sem kell bemenni,megfelelő helyszín egy piac is.

Bárki megkapható.

2018. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem huszonévest,vagy tinit lányt szeretnél mint ahogy oly sok harmincas éveiben járó férfi ,hanem egy már érett nőt akkor igen van esélyed.
2018. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Normál esetben lenne,de mivel ezt itt kérdezed meg, ezért neked nincs esélyed.
2018. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Biztos h van esélyed

Hidd el idősebb emberek is simán találnak...

2018. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

35 évesen?

"idősebb emberek is találnak" ??

Mi ez? 😂😂 A 35 az új 70? Vagy miről maradtam le? 😃 24 évesen azt gondolom, hogyha szexről van szó, akkor 20-40 között simán jöhetne bárki, AKI jól néz ki, van érzelmi intelligenciája, megtaláljuk a közös hangot és bejön a kisugárzása, nem béna. 😃 Az ilyen pasik találnak szexpartnert. Ettől fuggetlenul én nem keresek ilyet, de kb ezeket a feltételeket nézném és nem a kort. Ha egy 40 éves tudja ezt adni, akkor nyilván őt választanám, ha egy 20 éves akkor meg őt. 😃 A 35 k..vara nem öreg

2018. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Szexkapcsolatot bármelyik városban, bármikor, bármilyen életkorban, bárhol lehet találni.

A probléma azzal kezdődik, hogy te kiírtad a kérdést gyakorira, ergo fogalmad sincs hogy kéne nekikezdeni.

2018. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!