Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvastam pár kommentet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam pár kommentet, miszerint itt találtak szexpartnert. De ezt hogy?

Figyelt kérdés

Ráír a pasi a csajra,hogy "szia,olvastam a kommented az oldalon...."

Nem tudom elképzelni,hogy itt lehetne találni szexpartnert férfiként.


2018. júl. 22. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Én találtam. A csaj írt rám először.


40F

2018. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én se tudom elképzelni. Régebben próbáltam, de mindhiába.
2018. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezzel én is egyetértek itt nincs ilyen !
2018. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete volt egy ilyen.. Rám írt egy lány. El kezdtünk beszélgetni stb, szimpatikusak is voltunk egymásnak. De nem lett belőle semmi sajnos..
2018. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok. Nem felvágni akartam. 10 év alatt jött össze egyetlen egyszer.

Tényleg kicsi az esély itt találni.

2018. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen nem így indul. Egy-egy kérdés kapcsán több válasz érkezik. Számtalan privit kaptam már,hogy egyetértenek/nem értenek egyet azzal, amit írtam, miért gondolom úgy,ahogy, és mire alapozom a véleményem, tapasztalatra stb.


Igy kialakulhat egy kölcsönös szimpátia ami -ha mindkét fél szeretné- átmehet szexkapcsolatba.


Egyszerű a "teszt": ha több levelet váltotok vélhetőleg szimpatikus a másik. Ha egyáltalán nem ír vissza, vagy tőmondatot,m célirányosan válaszolva,abból lehet következtetni arra,hogy nem szeretne ismerkedni tovább a másik.


Nem jött még össze innen szexkapcsolatom (nő vagyok), de kizárólag azért nem, mert nem voltam vevő erre.

2018. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nekem sikerült kétszer is, egyszer a szüzességem vesztettem el, masik lánnyal meg szexkapcsolatom volt de ugy hogy csak oráloztunk
2018. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem is sok lehetőségem lett volna rá, csak nem éltem velük mivel párom van. De ír az ember egy választ és kap 6 privátot. Legalábbis ebben a kategóriában.
2018. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért itt keresel szexkapcsolatot ahol teljesen anonim semmit nem tudni a másik félről?
2018. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jött már össze. Néhány hét alatt! f.
2018. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!