Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szereti a "műfajt",2018-ba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szereti a "műfajt",2018-ban hol szokott szexchat-elni magyarul, ismeretlenekkel?

Figyelt kérdés

Fiatalok (18 évesek) hol? Idősebbek máshol?

Én 26/F vagyok.



2018. szept. 27. 00:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En néha kamchatelek,de nem viszek bele szex részt.:DD nem is ertem nekem az miert lenne jo (szerintem nem olyan sok nőt izgat, erre készülj fel)
2018. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

26 évesen azért kicsit gáz, hogy nem tudsz eljutni valahová, ahol meg lehet ismerkedni valakivel!

Ha pesti vagy, szállj fel olyan buszra ami átszeli a várost, és valahol biztosan felszáll egy lány, akitől meg tudod kérdezni, hogy merre van (folyik) a Lánchíd!

2018. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha rám gondolsz, tudok ismerkedni, nem egy barátnőm volt már. Most egy hosszabb kapcsolatomnak lett vége, és ismerkedek élőben is. Attól még egyrész szeretem az ilyesmit - szeretek másoknak is kis örömöt, izgalmat szerezni (számomra izgalmas, hogy teljesen idegenekkel irogassak ilyenekről, de akárkivel nem feküdnék teljesen ismeretlenül), másrészt meg érdeklődés is, hogy milyen platformok, lehetőségek vannak, amikről esetleg nem tudok.
2018. szept. 27. 17:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy-két tipp. :)
2018. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt.

22L

2018. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!