Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen büdös a női nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen büdös a női nemi szerv?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nekem akkor ment el elsőnek a kedvem a lányoktól amikor 19 évesen megszagoltam egy használt menstruációs támpont , rettenetesen büdös volt.


Akkor elment a lányok iránt érzett vonzalmam de amikor 21 évesen ki akartam nyalni egy 20 éves roma lányt és rendesen éreztem a sperma szagot a hüvelyéből és láttam is a fehéres cuccot majdnem elhánytam magam.



2018. szept. 28. 10:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Minek szagolgatod a tampont??
2018. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból szagoltam meg de kár volt.
2018. szept. 28. 10:26
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Ez azon kérdések egyike, amikre jobban látom nem válaszolni inkább semmit. Úgysem tudnám szavakba önteni amit gondolok.
2018. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

1. Tampont ne szagolgass!

2. Miért nem teszel próbát egy olyan lánnyal aki néha fürdik is?!


Egy tiszta, ápolt puncinak nincs rossz szaga.

2018. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Azzal a bizonyos cigánylánnyal meg melléfogtál. Hidd el, egyáltalán nem általános jelenség, hogy büdös a punci, vagy hogy sperma (vagy akár gombás hüvelyváladék) folyik kifelé belőle!!!

Szóval próbálkozz csak nyugodtan, de legközelebb alaposabb körültekintéssel válassz partnert.

43/N

2018. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
:D ezen sírok! :D
2018. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Elég beteg lehetsz. Valoszinuleg te is cigány vagy, ha azzal kezdtél, es még az sem zavart, hogy nemrég dugta meg valaki.
2018. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
A térd alapvetően nem büdös. De egy elüszkösödött 3 hetes gennyedző, taposó akna miatt megcsonkult láb térdéről lecsavart gézcsíkot ne szagolgass, mert félrevezető a térd átlagos szagával kapcsolatbn.
2018. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
46 éves vagyok, de még soha nem szagoltam tampont, betétet, ugyanúgy, mint mosdatlan puncit. Téged pont rossz emberrel hozott össze a sors, mert az ápolt, egészséges punci nem rossz illatú!
2018. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Nefürgyélle :D
2018. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!