Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,11 centis farok nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,11 centis farok nagyon gáz?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, szóval ez már tutira nem fog nőni.. Van így esélyem, hogy valaha is barátnőm legyen?

2018. szept. 28. 11:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%
Kicsi, de azt kamuzzák szokás szerint hogy tök rendben van stb masztlag.
2018. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha a srac akinek ekkora tul jokepu,izgato szexi,laza a megjelenese,klasszul nez ki,ha ranezek,es azt gondolom,igen,de jo lenne ha atolelbe,,,akkir nem,mert mafa a fiu izgato jelenseg,es a teste erintese stb.egyuttesen kell
2018. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%
Én nem élvezném, bele sem mennék, hogy legyen köztünk valami.
2018. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
Hat ez nagyon kicsi már ne haragudj
2018. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
A kerülete hány centi,mert az a lényeg,nem a hossza.
2018. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
11 centi tényleg kevés, de nem feltétlen ez miatt nem lessz barátnőd
2018. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem hazudok, valóban kicsi, ennek ellenére úgy gondolom, hogy a társkeresés nem ezen múlik. Ha magabiztos vagy, jó fej, intelligens, akkor biztosan megtalálod a párod. Nem tudom, más hogy csinálja, de én az első szexig nem tudtam arról, kinek mekkora a pénisze, és az első szex előtt azért már egy alap vonzalom és szimpátia, ami ha a részedről odafigyeléssel és önzetlenséggel párosul, akkor nem kéne gondot okoznia.
2018. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy játékszerem, ami egy centivel kisebb a tiédnél. Akkora orgazmusaim vannak vele, mint egy ház. 16 centis "igazi" mérettel sosem élveztem el.
2018. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Jó az nyugi

24N

2018. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavarna. De mivel egyik valaszolo koti az ebet a karohoz, oke, legyek kamuzo. Nem gond, hogy en jobban tudom.


Nagyobb baj, hogy a kerdesedbol erezni lehet a kis onbecsulest... Ezen kellene valtoztatni. :/

2018. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!