Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor azt mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor azt mondjátok egy szerszámra, hogy aranyos, azt negatívan kell értelmezni, hogy tehát kicsi, nem partiképes?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen csak akkor esett ki a számon, mikor szex után 1,5 centisre zsugorodva pihegett mellettem az uram. De ezt leszamitva sosem mondanék ilyet egy farokra.
2018. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem mondtam egy f@rokra sem h aranyos. De jaa lehet h arra célzott a csaj h pici.
2018. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez olyasmi lehet amikor egy srác annyit mond egy lányra hogy aranyos. Nem mozgatott meg benne semmit nem tetszik neki igazán semmi extra kategória lehet. Valami ilyesmire tudok gondolni én max azt mondom rá hogy szép ha tetszik de nem azt hogy aranyos :)

Bár nem vagyunk egyformák lehet neki tetszik csak ezzel a szóval fejezte ki magát, inkább őt kellene megkérdezni.

2018. szept. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Mondanom se kell, hogy milyen hatást váltana ki, ha valaki azt mondaná a fqszomra, hogy aranyos. Nemcsak bennem, de a lányhoz való viszonyomban is.


Ha nem akar valaki egy férfit megsérteni, nem mondja a farkára, hogy aranyos, hacsak nem iksz év után, amikor már olyan a kapcsolat, és mondjuk a hidegben vagy bszás után nagyon összezsugorodik. Ahogy férfi farkára nem mondjuk, hogy kuki meg fütyi, mert az a 6 éves gyereknek van.

2018. szept. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"jaj de kis aranyos". Ebben minden benne van. Egyéb kérdés?
2018. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen ertelemve gondolja,ha azt mondja,de aranyos es azonnal kenyezteti,,es nem tud vele betelni,,,akkor miert lenbe ez megalazo,??a masik....ha pedig olyan allapirban latha,ahogy meg nem,,,ha addig eros,nagy allapitaban latta,akkor az is term.hogy aranyosnak nevezi,es racsodalkozik,hogy jeeeee ilyen is tud lenni???akkor a kegjobb szot,jelzot mondja
2018. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alt.lankadt allapitban mondjak ezt.ha nem elegedett merev allpotban a merettel,akkor inkabb nem szolnak,foleg ezt nem mondjak,a tekintetukbol rajossz mire gondol,,,de!!!!!egy fiu tudja magarol,hogy olyan a merete,amit edetleg krititalhat egy lany,,,
2018. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!