Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó fizikai kondíció és nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó fizikai kondíció és nagy farok a kulcs a jó döngetéshez?

Figyelt kérdés
Kb 190 cm magas férfi 50 cm-es bicepsszel és 19 cm/5 cm-es farokkal. Bármilyen pózban szénné keféli a csajt mivel könnyedén megtartja a kezében is. Egy ilyen pasiról álmodnak a nők szex terén?

2018. szept. 29. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Szex terén (tehát most csakis konkrétan a kérdésre adok választ, nem térek ki egyéb, szintén fontos tényezőkre) igen, nagyon jó, ha ilyen egy pasas. Volt is hasonló párom, aki embernek is remek volt. :)
2018. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell ahhoz 190cm magasság, de a jó fizikum fontos és a nagy farok is. :) Plusz legyen ritmusérzéke, tapasztalata és legyen kellően vad.


25N

2018. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Keress kérdéseket hasonló témában: Brazzers


ihihi :DD


Egyébként az állóképesség sem utolsó dolog:) Viszont ekkora farok nekem azért túl sok lenne..

2018. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A jó fizikai kondíció szükséges, de engem aztán senki ne keféljen szénné egy ekkora farokkal!
2018. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha szénné akarnám magam keféltetni akkor igen.

Én kielégülni akarok és ahhoz teljesen más tulajdonságok kellenek.

2018. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
50-es karral, jó majd ha feláll... ugyan is az már szteroidokat szed..
2018. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Enyém is ekkora, mégse írok ki ilyen buta kérdést...
2018. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nekem így, ezzel a farokkal nem lenne jó. Ekkor hosszúsággal nem lenne jó bármilyen pózban (főként kutyában nem), mert kellemetlen lenne. A lovagló talán bejönne, mert ott én irányítanám a ritmust és a mélységet is, de ha hátulról vagy misszionáriusban elkezdenél vadul döngetni, biztos tiltakoznék.


N

2018. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezekből a méretekből egyedül a 190 cm-es testmagasság jön be, a többivel felejtős lenne a pasi.
2018. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!