Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csal meg mindenki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg mindenki?

Figyelt kérdés
45 éves vagyok,14/4cm a péniszem. emiatt csalnak meg?

#megcsalás-pénisz
2018. szept. 30. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Emiatt is, de nem szabad egy dologra leszűkíteni a dolgokat, mert nem ilyen egyszerű a világ.
2018. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nyugalom! Nem egy, nálad jobban eleresztett haveromat csalták már meg szívfájdalom nélkül...
2018. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet.

Ezt ennyiből nem lehet megmondani, de valszeg veled van a baj.

Oké, a nőket se kell félteni, de ha mindig ez a vége, akkor valami van.

2018. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

Ilyen világban élünk.

A hűség még itt a Gyk.-n sem egyértelmű már, kinn a valós életben meg szinte nincs is realitása!

Akik itt a hűségről papolnak, legtöbbször álomvilágban élnek.

Akik téged megcsalnak, azok valakikkel ezt megteszik, akik szintén megcsalnak valakiket!

Én is csaltam, és engem is megcsaltak.

Amikor engem csaltak, akkor már az egész környezet tudta, és én voltam az utolsó akinek leesett a tantusz!

És ez nem csak egyszer volt így!

Legtöbb esetben én is férjezett nőket viszek az ágyamba - illetve: jönnek azok maguktól, csőstül-csapatostul! (Hála az Égnek!)

2018. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2018. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van itt nő aki emiatt csalna meg?
2018. szept. 30. 10:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már! Komolyan, ennyire álomvilágban él itt néhány ember, hogy azt gondolják, hogy a nagyfarkúakat, magasakat úgysem csalják meg soha?!

Saját, és barátköri tapasztalat is mutatja, hogy simán benne van a félrelépés egy, az aktuális párnál kevésbé előnyös külsejű valakivel.

És igen, csatlakozom az egyik válaszolóhoz. Én is ismerek olyat, aki jellemzően házas nőkkel kavar. Volt köztük olyan is, akivel pofátlanul, kézenfogva ment az utcán. Ha nem a saját szememmel látom, el sem hiszem, hogy ilyet bevállal valaki.

De én is rendszeresen flörtölök házas nőkkel a munkahelyemen, aminek ELVILEG szintén nem lenne szabad beleférnie, ha az ember komolyan gondolja a kapcsolatát.

2018. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Házasság...Sem a férfi, sem a nő nem képes hosszútávon a monogámiára. Nagyon ritka az olyan, hogy ugyan az a vonzalom képes fent maradni évekkel később is.


Kérdező, téged mennyi idő után csalnak meg a kapcsolataidban?

Egyébként nem hinném, hogy a péniszméreteddel lenne a gond, ahogy tekintesz a péniszedre azzal már inkább.

Szoktad hangoztatni v éreztetni velük, hogy nem vagy elégedett?

2018. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

D"e én is rendszeresen flörtölök házas nőkkel a munkahelyemen"


Azok a nők nem csak flörtölni akarnak.

2018. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Benne is lennék, de házinyúlra nem lövünk! :D
2018. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!