Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törvényszerű az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű az ha a barátnőm állandóan féltékenykedik, hogy ő csal meg? Azt szokták mondani, hogy mindenki magábol indul ki? Ez mennyire reális?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 01:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt parom nagyon féltékeny volt,aztan ô csalt meg. És mint kiderûlt az ôszes nôjét megcsalta.

Tesom is retentô féltékeny tipus volt és mégis ô ment félre.

Ismerek még par ilyet.

A tulzott féltékenység megôli a kapcsolatok nagy részét.

Lehet oka ez h magabol indul ki,vagy ôt csaltak meg sokan, vagy ônbizalomhiâny, esetleg teljes birtoklasi vagy.

N25

2016. nov. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki tényleg bízik a kapcsolatban, az nem lesz féltékeny. Ha a bizalomra a másik fél teljes egészében rászolgált, és mégis féltékenykedik valaki, akkor vagy nagyon önbizalomhiányos, vagy a saját maga hibáit vetíti ki a másikra (azaz, ő meg egyáltalán nem szolgált rá a bizalomra). Engem is csaltak már meg, csalódtam egy csomószor, de utána jól választottam, és nem mondhatom, hogy az egykori negatív tapasztalatok örök bizalmatlanságot okoztak volna bennem. Ezt egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, hogy más azért lesz távolságtartó, hűvös, ellenőrizgető, mert egyszer valaki úgy csalta meg. Szerintem a legtöbb ilyen ember, néhány őszinte véletlentől eltekintve, igenis magából indul ki, vagy olyannyira nem bízik a saját értékében, hogy folyamatosan a lecserélését vizionálja- ez utóbbinak azért egyéb jelei is vannak.


De igen, én azt mondanám, hogy ez, ha nem is törvényszerű, de erős együttjárást mutató tényező.

2016. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül törvényszerű, de az viszont nagyon is törvényszerű, hogy értelmes (!) ember úgy kerüli a féltékeny elmebetegeket, mint a tüzes vasat és nem pazarolja az idejét és energiáját senki légből kapott paranoiájára. Majd egyszer megtanulod te is.
2016. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!