Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 éven felüliek, számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éven felüliek, számotokra milyen érzés a szeretkezés, hogyan próbáljátok fenntartani a vágyat egymás és a szex iránt?

Figyelt kérdés
Éreztek különbséget a fiatalabbkori aktusok és a mostaniak között?

2018. okt. 1. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, van különbség. Fiatalon (20 évesen) hevesebb volt és kevésbé tudtam adni, nem annyira figyeltem a partnerre.

Mostanra letisztultabb, jobban tudom mi kell a nőnek és azt meg is tudom adni. Mélyebbek tartalmasabbak az együttlétek. Ugyanolyan romatikus és vad epizódok vannak igény szerint, csak nem futok felesleges köröket hogy orgazmust okozzak.


Nem lehet mondani hogy jobb vagy rosszabb mert minden kornak megvannak a sajátosságai ami akkor és ott az optimális.

2018. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok, fiatalon túl gyorsan eldurrantam. Tíz perc aztán már hoppá. Most ötvenen túl semmi probléma fél vagy egész órákat szeretkezni, több pózus váltással.


Így többet tudok fordítani a hölgy élvezetére is, mikor nem kell másra koncentrálni (nehogy az aktusra mert akkor durr). Nejem nagyon kedveli a mostani hosszabb meneteket, most már neki is bőven van ideje a csúcsra elérni.


Fiatalkorban a rövid aktust többszöritéssel kompenzáltam. Kétszer-háromszor nem volt probléma - egyszer hatszor is. Most már csak egyszer megy - na talán mégegyszer egy bő óra múlva.


Huszonöt év után ugyanannyira vágyok nejem után mint először. Fene tudja mi a titka, talán az hogy szexen kívül állandóan puszilkodunk, öleljük egymást. És az ágyon csak egy, közös paplan van. Szerintem nem a szex lesz a probléma hosszú házasság után hanem a hétköznapi közelség egymás között.

2018. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A vággyal nincs probléma :) A merevedéssel is csak az ,hogy nem tart olyan soká amíg én szeretném....bár a párom meg azt nem szeretné ha tovább tartna ,mert már Ő sem fiatal, és nem bírja sokáig :) Szóval most legyél okos :)
2018. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem már negyven felett nem érdekelt a szex ötven felett gondolhatod mi lesz..?!
2018. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kívánom mint fiatal koromban. Persze már néha nehezebben áll, de ez nem gond, mert kis rásegítéssel megoldható. Szinte minden nap szeretkezünk a feleségemmel, és ez többnyire nem dugás, hanem összebújós, hosszú élvezkedés. Néha vannak vadabb alkalmak is, de akkor is kell a végén az egymáshoz simulás.
2018. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fenntartani a vágyat, fennmarad az magától is, ha az érzelmi háttér rendben van. Asszonykám részéről persze csökkent már a libidó, mióta megtörtént a kapuzárás, így heti egyre csökkent szeretkezéseink száma. De az ölelkezés, intimitás ugyanúgy megmaradt, még ha nem is végződik mindig szexszel a dolog.
2018. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem pont az ellenkezője a problémám. A változó kór beköszöntével többszörösére nőtt a vágyam. A férjem sajnos ezt nem tudja követni, könyörögni meg olyan cikis, így megoldom, ahogy tudom. Olyan mintha a testem felébredt volna csipkerózsika álmából.
2018. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én huszonéves csajokkal oldom meg azt a problémát, hogy egyre nagyobb a vágyam.
2018. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

60 vagyok, de a vágyam még mindig meg van!

A cerka működik, de az idő vasfoga azért kicsit tompított már a hegyén. de feáláá ahogyan kell, és teszi a dolgát!


Egy tőlem sokal idősebb barát mondta ezt a vicces dolgot!-

-Uram!! Ha elvetted a képességemet, vedd el a vágyaimat is!

Remélem ez még arrébb van!

2018. okt. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már 32 évesen óriási különbséget érzek a 22 éves énemmel. Egészen más egy fix, hosszú kapcsolatban élni és így egymásnak esni, mint fiatalon. Felváltotta a minőség a mennyiséget, és már én is érzem magamon, hogy egy egyszerű kufirc nem tud már úgy kielégíteni. Ahhoz több kell
2018. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!