Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik szerencsétlenek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik szerencsétlenek, sikertelenek a lányoknál ti miket éltetek meg vagy át?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra, érzésekre lennék kíváncsi.


Bennem nagyon sokáig nagy feszültség volt. Frusztráció. Dü. Harag.

Megalázottan éreztem magam.

Kiközösítve.

Magányosan.



2018. okt. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mind megvolt, aztán jött egyfajta katatón érzelmi állapot. Konkrétan semmilyen érzelmem nem volt, minden elfojtottam. Ez évekig tartott, nem volt szép időszak. Aztán jobb önmagam hibáztatása, majd a hibák keresés. Amint találtam egy hibát és ki is tudtam javítani akkor egy kicsit jobb lett, majd lépésről lépésre összeszedtem magam. Tettem érte, hogy jobb legyen.
2018. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Dü? Ahhoz gratulálok 😂😂😂
2018. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!