Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti hogy álltok az orálhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy álltok az orálhoz?

Figyelt kérdés

Srácként én élek halok érte...jobban is szeretem mint magát a szexet és sok sráctól hallok hasonlót.A kérdést azért teszem fel mert a barátnőm nem igazán preferálja.Ő inkább az a durbele szex párti.Tisztában van azzal hogy nálam ez a kedvenc, legtöbbször mégis úgy kell "kérni" a dolgokat és ez engem sokszor takarék lángra tesz.Általában véve pedig egyáltalán nem kezdeményez ilyennel pedig igazán vágykeltő lenne.

Az a kérdésem a csajoktól hogy ti hányadán álltok ezzel akár párkapcsolaton belül/kívül.

Természetesen férfitársaim is írhatnak ha van tapasztalat.



2018. okt. 4. 20:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én már a szüzességem elvesztésénél szó nélkül letérdeltem a pasi elé. Pedig tudtam, hogy ugye tapasztalatlan vagyok, de a szexnek ez a része nagyon izgatta mindig is a fantáziám. Nekem fontos a szexben a szopás és szeretek én kezdeményezni. Sokat gondolkodtam, hogy miért fontos...de nem jutottam semmire :D

Érdekes, alapnak tartom, hogy kinyaljon a pasi (nem erőltetek semmit, de ha nem akarja lefetyelni a puncim, akkor félek, hogy azért, mert csúnyának/koszosnak/büdösnek tart, pedig ápolt vagyok, de szerencsére még nem találkoztam olyan férfivel, aki ne szeretne nyalni), de azt nem élvezem annyira, mintha én szopok.

Szeretem látni, hogy élvezi, felizgat. Az is felizgat, hogy a kezemben (számban :P) az irányítás (nem vagyok domina). Imádom látni, ahogy elgyengül. Szeretem az ízét. Ha ápolt, akkor nem lehet büdös vagy ilyesmi. És le is nyelem a spermát a végén.

Nem tudom, miért vagyok odáig ennyire érte.

2018. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én undorodok tőle. Kapni se szeretem.
2018. okt. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!