Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rajtakaptam az öcsémet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam az öcsémet, hogy leskelődik, amikor zuhanyzom. Szerintetek szólni kéne neki, vagy tudjam be a tinikorának?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Valószínüleg tetszik neki az alakod és rád gondolva kiveri magának!
2018. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Legutóbbinak lehet igaza. Ha igy van, nem fog leállni. Mennyire vagy jó csaj..?
2018. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ez természetes. Mondd meg neki, hogy ne tegye, de ilyenkor nagyon tombolnak a hormonok.
2018. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális a tiniknél. Szerintem nem kell rola tudomást venni és szolni sem neki. Azzal hogy nyitva hagytad az ajtot, szerintem csak tul nagy volt a kísértés neki, hogy ne nézzen be. Legkozelebb csukd és kész. Max ne a kulcslyuk elott vetkozz. De ha meg is lát néha néha, senkinek se lesz semmi baja. Max 2 éven belul ugyis kinovi és lesz felejtve.
2018. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Én biztos leordítanám a fejét, jó hangosan, hogy a szüleink is hallják és elsüllyedjen szégyenében,esetleg pluszba megszidják.

Ha ezt teszed, soha a büdös életben még kísérletet se fog tenni többet a kukkolásra.

2018. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Én 19, ő még tini."

Nem is tudtam, hogy a komplex számok halmazába már a 'tini' is beletartozik. Ha a saját korodat tudtad számmal írni, az övét miért nem? :D

2018. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Mond el neki,hogy tudsz a lekelődésről és szeretnéd ha nem ismétlődne meg.Egyébként meg csak kìváncsi volt az ő korában természetes.
2018. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!